Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Napredak - Mladost (V)         3 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Vecko,Šantić,Marinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mihael Šoštar(29),Tomislav Rajnović(60 sa 11m)i Robert Šain(90),gosti:Josip Kovač(1 i 28)i Ivica Jurić(26).

Gradina - Sloga (DS)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Bošnjak,Herent,Marković, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko100. Strijelci:domaći:Vladimir Puškarić(18)i Velimir Jurišić(22),gosti:Jasmin Kršić(54).

Bušetina 1947 - Podgorje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Mesarić,Lješčak, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Luka Vukšić(23)i Antun Podgornik(70 sa 11m).

Sveti Đurađ - Sokol         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Loparac,Smrček I.,Lukačević I., delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Igor Bajser(38),gosti:Darko Bušetinčan(14).

Drava - Graničar (Ok)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Gašparić,Majstorović I., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

St. Brezovica - Turanovac         8 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Vidalina,Rešetar,Vampovac, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(5,51,56,65,82 i 87), Stjepan Brođanac(25)i Dragan Dujmović(67),gosti: Josip Draganić(22 i 75)i Marko Šandrk(80 sa 11m).

Turnašica - Graničar (ŽL)         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Matić,Hudi,Martinušić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Saša Crnec(25 sa 11m,27 i 36), Luka Lach(74 i 84),Martin Kalenik(17)i Slaven Jantol(55 sa 11m),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 15 zgoditaka: Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),11 zgoditaka: Saša Crnec (Turnašica),9 zgoditaka: Antonio Paulović(Drava), 7 zgoditaka: Vladimir Puškarić(Gradina),Ivan Mareković(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 752020-8 17
2. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 750227-12 15
3. Podgorje PodgorjePodgorje 750218-4 15
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 741219-6 13
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 741223-11 13
6. Sokol MilanovacSokol 741219-7 13
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 741218-14 13
8. Gradina GradinaGradina 740322-9 12
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 723214-12 9
10. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 730413-21 9
11. Turanovac TuranovacTuranovac 721411-18 7
12. Napredak RušaniNapredak 711512-35 4
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 70162-25 1
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 70077-43 0

Sljedeće kolo

Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 10.10.2015. u 16,oo
Sloga (DS) - Graničar (ŽL), Dugo Selo, 11.10.2015. u 16,oo
Turanovac - Turnašica, Turanovac, 11.10.2015. u 16,oo
Graničar (Ok) - St. Brezovica, Okrugljača, 11.10.2015. u 16,oo
Sokol - Drava, Milanovac, 11.10.2015. u 16,oo
Mladost (V) - Bušetina 1947, Vukosavljevica, 11.10.2015. u 16,oo
Gradina - Napredak, Gradina, 11.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.