Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Sokol - Brana         3 : 0 ( : )
Suci: Bošnjak,Kečkiš,Duvnjak, delegat: Robert Špiranec
Utakmica nije odigrana jer gosti nisu imali potreban broj igrača za početak utakmice pa se ista na temelju članka 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira po službenoj dužnosti sa 3:0(par-forfe)u korist NK "Sokol",a protiv NK "Brana" se podnosi prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Turnašica - Sveti Đurađ         4 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko I.,Smrček M.,Jozić, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Saša Crnec(8 i 62)i Saša Štefanić(61 i 69),gosti:Igor Bajser(27).

Sloga (DS) - St. Brezovica         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Šamu,Vinovrški,Mesarić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačević(36)i Denis Rajnović(45),gosti:Zvonimir Juhas(56 i 80)i Tomo Baltić(51).

Drava - ŠN Graničar Bušetina (Ok)         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Trupina,Jugović,Oklopčić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Valentino Pavlak(47), gosti:Andrejas Černeli(9),Kristijan Petrinić(15 sa 11m),Antonio Klasić(40)i Kristijan Blažeković(80).

Graničar Bušetina - Kladare         4 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Matić,Čubrlo,Mikić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Janko Brlas(51 i 70),Luka Brlas (41)i Nikola Stubičar(68),gosti:Matija Jakupec(9)i Antonio Majdanandžić(40).

Gradina - Mladost (V)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ivačić,Smrček I,Brdarić M., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Matija Peić(61),gosti:Filip Resler(16),Ivica Jurić(27)i Igor Kovač(50).

Podgorje - Omladinac         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Blažević I.,Majstorović I., delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:/. LISTA STRIJELACA:13 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),10 zgoditaka:Antonio Paulović (Drava),9 zgoditaka:Antonio Klasić(Graničar)8 zgoditaka: Igor Kovač(Mladost-Vukosavljevica) , Antun Podgornik(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 761018-3 19
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 750228-11 15
3. Drava Terezino PoljeDrava 750224-13 15
4. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 741227-15 13
5. Podgorje PodgorjePodgorje 741220-10 13
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 740318-13 12
7. Gradina GradinaGradina 740315-12 12
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 732216-16 11
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 722320-23 8
10. Sokol MilanovacSokol 721410-14 7
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 72057-19 6
12. Kladare KladareKladare 703416-25 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 710611-30 3
14. Brana BačevacBrana 71157-33 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Omladinac, Bačevac, 12.10.2014. u 16,oo
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 12.10.2014. u 16,oo
Kladare - Gradina, Kladare, 12.10.2014. u 16,oo
ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Graničar Bušetina, Okrugljača, 12.10.2014. u 16,oo
St. Brezovica - Drava, Brezovica, 12.10.2014. u 16,oo
Sveti Đurađ - Sloga (DS), Sveti Đurađ, 12.10.2014. u 16,oo
Sokol - Turnašica, Milanovac, 12.10.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.