Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Bratstvo - Sveti Đurađ         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Herent,Vargović,Stanić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Berislav Moslavac(7),Kristijan Pakšec(26,46),Mario Pšihistal(43) Gosti:Mario Kučan(52 ag)

Napredak - Sloga (Z)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Barčan,Kožul, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 100.Strijelci:Domaći:Jasmin Božić(8),Antonio Jugović(74),Dario Juhas(90) Gosti:Bojan Kušar(36,56)

Omladinac - Bušetina 1947         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ivan Vecko,Marinović,Dežmarić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Ivan Mikolčić(18 ag) Gosti:Antonio Klasić(24)

Podgorje - Standard         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić,Orač,Dežmarić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Alen Đureš(27,53),Antun Podgornik(56),Ivan Škrablin(60) Gosti:Goran Rončević(57 ag)

Slavonija - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Vinovrški,Valent, delegat: Luka Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Dunković( ),gosti:/

Graničar (Ok) - Kladare         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špiranec,Ivačić,Mesarić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Andrejas Černeli(15),Marijo Balogović(19,53,75),Tomislav Kršić(57) Gosti:/

Dinamo (Č) - Mladost (SG)         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Medved,Minauf, delegat: Damir Grahovac
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Nikola Marinović(7,52),Emir Gegić(23),Roko Perić(62),Marijo Košorog(82,86,89) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 7 golova:Andreas Černeli(Graničar),6 golova:Mario Nukić(Standard),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ), Mario Jozić(Napredak),Alen Đureš(Podgorje),Marijo Košorog(Dinamo),5 golova:BrunoVorih(Sveti Đurađ), Ivan Barukčić(Sloga),Marijo Balogović(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 761021-6 19
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 750221-10 15
3. Omladinac KorijaOmladinac 742114-7 14
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 741218-9 13
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 741218-10 13
6. Standard Nova ŠarovkaStandard 732215-12 11
7. Podgorje PodgorjePodgorje 732213-10 11
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 732211-10 11
9. Slavonija SladojevciSlavonija 73138-15 10
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 73049-11 9
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 721415-18 7
12. Kladare KladareKladare 710610-23 3
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 70255-19 2
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 70169-27 1

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Mladost (SG), Sveti Đurađ, 14.10.2012. u 16,oo
Kladare - Dinamo (Č), Kladare, 14.10.2012. u 16,oo
Mladost (Mi) - Graničar (Ok), Miljevci, 14.10.2012. u 16,oo
Standard - Slavonija, Sopje, 14.10.2012. u 13,oo
Bušetina 1947 - Podgorje, Bušetina, 14.10.2012. u 16,oo
Sloga (Z) - Omladinac, Zdenci, 14.10.2012. u 16,oo
Bratstvo - Napredak, Gornje Bazje, 14.10.2012. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.