Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Mladost (Mi) - Turnašica         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Milan Ramić,Barbara Vidović,Hrženjak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Dejan Matota(90) Gosti:Tomislav Tišljar(60)

Podgorje - Graničar (Ok)         4 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Teri,Adamović,Košić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Enio Klaus(5),Tomislav Hlišć(23),Vedran Šmer(35),Antun Podgornik(74) Gosti:Kristijan Petrinić(9 iz 11m),Andrejas Černeli(27),Marijo Balogović(77)

Grabić - Kladare         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Ević,Velić, delegat: Željko Moslavac


Mladost (V) - Napredak         2 : 6 ( 0 : 5 )
Suci: Botković,Dežmarić,I.Smrček, delegat: Gojko Babić
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(52),Antonio Špoljarić(60) Gosti:Mario Jozić(15,19,36),Jasmin Božić(18),Antonio Jugović(31),Ante Slavić(87)

Graničar Bušetina - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Tašić,Barčan,Marinović, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja.60.Strijelci:Domaći:Ivan Bušetinčan(45),Antonio Klasić(52),Josip Relić(60),Danijel Borić(86) Gosti:Zlatko Miler(16),Filip Grginac(85)

Slavonija - Sveti Đurađ         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Biškupović,Cvijanović, delegat: Vlado Kolarić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Sanjin Gumbarević(51,53,64,70),Tomislav Kizivat(85) Gosti:/

Podravac (S) - Sloga (Z)         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Brkić,Pavo Ramić,Vencl, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(75),Berislav Androš(84),Danijel Grgić(89) Gosti:/ *****Lista bstrijelaca***** 10 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija), 9 golova : Marijo Balogović(Graničar), 7 golova : Josip Zajček(Podravac),Danko Šimunić (Mladost-Čađavica) i t.d.

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 751116-6 16
2. Napredak RušaniNapredak 742118-11 14
3. Slavonija SladojevciSlavonija 741221-12 13
4. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 741216-18 13
5. Podravac (S) SopjePodravac (S) 740316-10 12
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 740321-16 12
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 731322-21 10
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 731323-25 10
9. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 73137-9 10
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 730414-22 9
11. Podgorje PodgorjePodgorje 722316-20 8
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 71157-9 4
13. Grabić GrabićGrabić 70439-13 4
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 71159-23 4

Sljedeće kolo

Turnašica - Sloga (Z), Turnašica, 9.10.2011. u 16,oo
Sveti Đurađ - Podravac (S), Sveti Đurađ, 9.10.2011. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 9.10.2011. u 16,oo
Napredak - Graničar Bušetina, Rušani, 9.10.2011. u 16,oo
Kladare - Mladost (V), Kladare, 9.10.2011. u 16,oo
Graničar (Ok) - Grabić, Okrugljača, 9.10.2011. u 16,oo
Mladost (Mi) - Podgorje, Miljevci, 9.10.2011. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.