Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Tehničar - Standard         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vencl,Dežmarić,Lončar Mario, delegat: Špondreht
Strijelci:Gosti:Toni makar(19),Tomislav Petrak(82,87)

Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Marinović,Vargović, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Alen Šantić(16) Gosti:Ivan Bošnjak(67,88)

St. Brezovica - Sloga (DS)         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Penava,Gojmerac,Oklopčić, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Danijel Potonjac(73,77) Gosti:Slobodan Petković(28,51,90 iz 11m),Igor Šokac(63)

Napredak - Mladost (V)         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Brkić,Horvatinović, delegat: Blažičević
Strijelci:Domaći:Predrag Mikić(7),Josip Najpurger(38),Ivan Rajnović(90) Gosti:Ivica jurić(55),Robert Puh(78)

Turnašica - Grabić         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Trupina,Stanić,Matić, delegat: Abalić


Podgorje - Graničar Bušetina         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Kečkiš,Špiranec, delegat: Moslavac
Strijelci:Gosti:Krunoslav Klasić/50/,Antonio Klasić/

Slavonija - Mladost (B)         3 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Ličinić Sin.,Velić,Milobara, delegat: Špoljar
Strijelci:Domaći:Igor Dunković(19),Alen Hodak(25),Marko Novaković(53) Gosti:Matija Nađ(31,49),Goran Vuk(38),Ivan Potočki(78)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 751115-3 16
2. Napredak RušaniNapredak 750211-10 15
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 742120-5 14
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 742121-14 14
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 740318-13 12
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 724114-11 10
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 723213-9 9
8. Grabić GrabićGrabić 730410-17 9
9. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 722315-18 8
10. Tehničar CabunaTehničar 722312-15 8
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 721416-18 7
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 72149-17 7
13. Slavonija SladojevciSlavonija 712415-22 5
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 710611-28 3

Sljedeće kolo

Standard - Mladost (B), Nova Šarovka, 18.10.2009. u 15,30
Graničar Bušetina - Slavonija, Bušetina, 18.10.2009. u 15,30
Grabić - Podgorje, Grabić, 18.10.2009. u 15,30
Mladost (V) - Turnašica, Vukosavljevica, 18.10.2009. u 15,30
Sloga (DS) - Napredak, Dugo Selo, 18.10.2009. u 15,30
Mladost 1930 (Čađ) - St. Brezovica, Čađavica, 18.10.2009. u 15,30
Tehničar - Graničar (Ok), Cabuna, 18.10.2009. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.