Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 7. kola

Croatia - Sveti Đurađ         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević,Kapitan,Smrček, delegat: Sreš
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći:Kovač(7). Gosti:Szabo(77).

Bilogora 1947 - Dinamo (KD)         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Lovreković,Melinčević,Gobac, delegat: Lozar
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći:/. Gosti:Draganić M.(37,67,72,78) Ivanešić(47).

Podgorje - Sokol         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Aragović,Moslavac F., delegat: Adamović
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći:T. Krmpotić (10,40,63). Gosti:/.

Drava - Omladinac         1 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Majstorović D., delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći:Mareković(6). Gosti:Škvarić(51) Korenički(55) Giba(64) Grubić70).

Mladost (V) - Turanovac         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Blažević T.,Godeč,Jakupec, delegat: Budiša
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći:Feketija(3) J. Kovač(6)Nemčec(51,76). Gosti:V. Taušan(40) Zalogaj(90). *** LISTA STRIJELACA****7 golova Grubić Vedran (OMLADINAC)Škvarić Tomislav (2 KU) (OMLADINAC) 6 Draganić Mateo (DINAMO) 5 Jugović Antonio (2 KU) (Gradina) Kovač Josip (3 KU) (MLADOST) Mareković Ivan (DRAVA) Paulović Antonio (DRAVA) 4 Hobolja Hrvoje (BILOGORA 1947)Jurković Mateo (PODGORJE)Krmpotić Tomislav (PODGORJE)Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ)Lanščak Mihael (SOKOL)Šelember Marijo (PODGORJE)Tomić Mateo (SOKOL)

Ljestvica nakon 7. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 770026-7 21
2. Drava Terezino PoljeDrava 760119-8 18
3. Podgorje PodgorjePodgorje 640215-8 12
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 731316-18 10
5. Gradina GradinaGradina 630312-8 9
6. Sokol MilanovacSokol 630316-16 9
7. Croatia GrabrovnicaCroatia 621313-16 7
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 62139-16 7
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 620411-10 6
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 61148-22 4
11. Turanovac TuranovacTuranovac 70078-24 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Turanovac, Sveti Đurađ, 14.10.2018. u 16,00
Omladinac - Mladost (V), Korija, 14.10.2018. u 16,00
Sokol - Gradina, Milanovac, 14.10.2018. u 16,00
Dinamo (KD) - Podgorje, Gornje Bazje, 14.10.2018. u 16,00
Croatia - Bilogora 1947, Grabrovnica, 14.10.2018. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.