Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Sveti Đurađ - St. Brezovica         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Moslavac L.,Oršulić, delegat: Blažević D.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Marino Grizelj(30,33 i 85)i Davor Pandur(70),gosti:Goran Peić(64).

Omladinac - Mladost (V)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Duvnjak,Brkić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matija Bičanić(37 sa 11m),gosti:Ivica Jurić(55)i Mateo Nemčec(61).

Sokol - Napredak         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Vidović,Penava E., delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(78)iAlen Dežmarić (82),gosti:Tomislav Škvarić(62).

Turanovac - Podgorje         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Šantić,Smrček M.,Orač, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Valentino Cik(24),Ivan Čavar(65 sa 11m)i Marko Šandrk(84).

Graničar Bušetina - Drava         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta,Brdarić L.,Kovač D., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Janko Brlas(11 i 70),Tihomir Šarić 44 i 50),Valentino Pavlak(42)i Goran Serenčeš(66), gosti:Ivan Mareković(48 sa 11m).

Turnašica - Gradina         2 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Lukačević,Svirkovski,Majstorović I., delegat: Hudi
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Martin Zvonar(65)i Davor Dudašić (70),gosti:Zvonimir Juhas(6,51 i 56)i Mateo Rajnović(33 i 40).

Slaven - Bilogora 1947         4 : 5 ( 2 : 5 )
Suci: Šamu,Oklopčić,Blažičević, delegat: Lisak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Saša Ivošević(32 i 36)i Predrag Mikić(50 sa 11m i 54),gosti:Matej Ivoš(11,13 i 22), Siniša Vlaisavljević(27)i Ivan Pernar(30). LISTA STRIJELACA:11 golova:Zvonimir Juhas (Gradina),5 golova:Tihomir Šarić(Bušetina1947), Marko Šandrk(Podgorje),Tomislav Škvarić(Napredak), Marino Grizelj(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 660024-5 18
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 650120-4 15
3. Podgorje PodgorjePodgorje 641112-6 13
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 641118-14 13
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 631211-7 10
6. Napredak RušaniNapredak 631213-11 10
7. Sokol MilanovacSokol 631213-13 10
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 62227-9 8
9. Turanovac TuranovacTuranovac 621312-11 7
10. Drava Terezino PoljeDrava 62137-17 7
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 61147-18 4
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 61056-17 3
13. Omladinac KorijaOmladinac 60248-12 2
14. Slaven DetkovacSlaven 60066-20 0

Sljedeće kolo

Napredak - Turanovac, Rušani, 2.10.2016. u 16,oo
Bilogora 1947 - Sveti Đurađ, Špišić Bukovica, 2.10.2016. u 16,oo
Gradina - Slaven, Gradina, 2.10.2016. u 16,oo
Drava - Turnašica, Terezino Polje, 2.10.2016. u 16,oo
Podgorje - Graničar Bušetina, Podgorje, 2.10.2016. u 16,oo
Mladost (V) - Sokol, Vukosavljevica, 2.10.2016. u 16,oo
St. Brezovica - Omladinac, Brezovica, 2.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.