Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Podgorje - Napredak         8 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Vargović,Grujić,Penava E., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Šelember(2 i 21),Mateo Jurković(4 i 63),Ivan Škrablin(39),Dominik Meheš (42),Ivan Čavar(45)i Alen Đureš(82),gosti:/.

Sloga (DS) - Turnašica         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Blažević T.,Lukačević I.,Mesarić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Graničar (ŽL) - St. Brezovica         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Grlica,Smrček I.,Lješčak, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivica Bilobrk(71),Saša Turković(74)i Predrag Čađavčan(86).

Turanovac - Drava         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Kovač D.,Majstorović I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Antonio Paulović(19,87 sa 11m i 89)i Ivan Mareković(2).

Graničar (Ok) - Sveti Đurađ         5 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Teri,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(16,21 i 31),Matko Bandić(43-autogol)i Šimun Bartolić(86),gosti:Alen Karadija(53).

Sokol - Graničar Bušetina         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vukman,Svirkovski,Vampovac, delegat: Miroslav Đurđev ić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Janko Brlas(65)i Marko Filipović(81).

Mladost (V) - Gradina         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Ivačić,Šantić,Moslavac, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Kovač(56 i 68),Ivica Jurić (38)i Igor Kovač(42),gosti:Luka Podnar(9)i Vladimir Puškarić(76). LISTA STRIJELACA: 9 zgoditaka: Antonio Paulović (Drava)i Zvonimir Juhas(Stara Brezovica), 8 zgoditaka : Saša Crnec(Turnašica),7 zgoditaka : Ivan Mareković(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 651020-8 16
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 640223-11 12
3. Sokol MilanovacSokol 640218-6 12
4. Podgorje PodgorjePodgorje 640216-4 12
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 640219-9 12
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 640215-11 12
7. Turnašica TurnašicaTurnašica 631212-6 10
8. Gradina GradinaGradina 630320-8 9
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 630313-19 9
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 622213-11 8
11. Turanovac TuranovacTuranovac 62138-10 7
12. Napredak RušaniNapredak 61059-32 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 60151-23 1
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 60067-36 0

Sljedeće kolo

Napredak - Mladost (V), Rušani, 3.10.2015. u 16,oo
Gradina - Sloga (DS), Gradina, 4.10.2015. u 16,oo
Graničar Bušetina - Podgorje, Bušetina, 4.10.2015. u 16,oo
Sveti Đurađ - Sokol, Sveti Đurađ, 4.10.2015. u 16,oo
Drava - Graničar (Ok), Terezino Polje, 4.10.2015. u 16,oo
St. Brezovica - Turanovac, Brezovica, 4.10.2015. u 16,oo
Turnašica - Graničar (ŽL), Turnašica, 4.10.2015. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.