Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Sloga (Z) - Graničar (Ok)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Ramić P.,Puškarić Mar., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Egner(16),Denis Kiris(38)i Alen Dedaj(87),gosti:/.

Sveti Đurađ - Mladost (Mi)         5 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Vencl,Košić , delegat: Marijan Sreš
Gledatelja 23. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(55 sa 11m i 59),Igor Bajser(74),Alen Žitković(87)i Luka Vukšić(90),gosti:/.

Gradina - Slavonija         1 : 4 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Selenić,Mesarić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(85),gosti:Milan Hranić(52 i 77),Igor Dunković(76)i Ivan Hranić(86).

Standard - Podgorje         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Loparac,Medved, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(18),gosti:Antun Podgornik(11).

Bratstvo - Dinamo (Č)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Kečkiš,Marinović, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mihael Domović(35)i Mario Pšihistal(50),gosti:/.

Sokol - Omladinac         4 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Vargović,Čubrlo,Brkić, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Bodalija(4),Ivan Fekatija(17),Mihael Bistrović(45)i Strahinja Kepec(89),gosti:Valentino Cik(13 i 85).

Zrinski (NB) - Suhopolje         0 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Gomerčić,Hrženjak,Tašić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Tihomir Šarić(5),Martio Tolo(23),Darko Obžetić(31)i Renato Župan(85).

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 660036-3 18
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 650121-6 15
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 650115-7 15
4. Sokol MilanovacSokol 640211-14 12
5. Omladinac KorijaOmladinac 632117-8 11
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 622213-11 8
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 62228-15 8
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 621316-13 7
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 62135-9 7
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 62046-23 6
11. Podgorje PodgorjePodgorje 612312-14 5
12. Slavonija SladojevciSlavonija 611412-20 4
13. Gradina GradinaGradina 61059-20 3
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 60155-23 1

Sljedeće kolo

Suhopolje - Sveti Đurađ, Suhopolje, 5.10.2013. u 16,00
Omladinac - Zrinski (NB), Korija, 6.10.2013. u 16,00
Dinamo (Č) - Sokol, Četekovac, 6.10.2013. u 16,00
Podgorje - Bratstvo, Podgorje, 6.10.2013. u 16,00
Slavonija - Standard, Sladojevci, 6.10.2013. u 16,00
Graničar (Ok) - Gradina, Okrugljača, 6.10.2013. u 16,00
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 6.10.2013. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.