Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Sveti Đurađ - Dinamo (Č)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: I.Vecko,Vinovrški,Mesarić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Željko Pšihistal(38 iz 11m) Gosti:Marijo Košorog(3,26),Bojan Kujavić(50)

Mladost (SG) - Graničar (Ok)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Orač,Košić, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Bruno Borondić(21) Gosti:Zlatko Balogović(29)

Kladare - Slavonija         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Barčan,Kožul, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Dino Marek(8),Antun Hodak(35 iz 11m),Martin Šubić(65,76),Dominik Maresić(88)gosti:/

Mladost (Mi) - Podgorje         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vencl,Gebaj,Tašić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Marko Filipović(15,75) Gosti:Vedran Šmer(43)

Standard - Omladinac         0 : 3 ( : )
Suci: M.Ramić,Hrženjak,Stanić, delegat: Miroslav Tot
Zbog izazvanog prekid utakmice NK "Standard" : NK "Omladinac" u 67 minuti kod rezultata 2:1 zbog ulaska gledatelja u teren za igru,utakmica se temeljem članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira rezultatom 3:0 (par- forfe)u korist NK "Omladinac"

Graničar Bušetina - Napredak         1 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Matić,Marinović, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Robert Majstorović(35) Gosti:Antonio Jugović(3,64),Mario Jozić(62 iz 11m),Jasmin Božić(76),Mario Zagorac(84)

Sloga (Z) - Bratstvo         3 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Ugarković,Puškarić M.,Sabljak, delegat: Igor Miklošević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Dario Bačić(16),Ivan Barukčić(22),Danijel Jurlina(30) Gosti:Ivan Mroz(20 ag),Dario Bačić(45 ag) *****LISTA STRIJELACA***** 6 golova : Mario Nukić(Standard),Andreas Černeli(Graničar),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ)i Mario Jozić(Napredak),5 golova: Bruno Vorih(Sveti Đurađ)i Ivan Barukčić(Sloga),4 gola: Alen Đureš(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 651018-4 16
2. Omladinac KorijaOmladinac 641113-6 13
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 640217-9 12
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 632114-8 11
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 63219-7 11
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 631212-10 10
7. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 631211-9 10
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 63039-10 9
9. Podgorje PodgorjePodgorje 62229-9 8
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 621314-14 7
11. Slavonija SladojevciSlavonija 62137-15 7
12. Kladare KladareKladare 610510-17 3
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 60245-12 2
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 60068-26 0

Sljedeće kolo

Bratstvo - Sveti Đurađ, Gornje Bazje, 7.10.2012. u 16,oo
Napredak - Sloga (Z), Rušani, 7.10.2012. u 16,oo
Omladinac - Graničar Bušetina, Korija, 7.10.2012. u 16,oo
Podgorje - Standard, Podgorje, 7.10.2012. u 16,oo
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 7.10.2012. u 16,oo
Graničar (Ok) - Kladare, Okrugljača, 7.10.2012. u 16,oo
Dinamo (Č) - Mladost (SG), Četekovac, 7.10.2012. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.