Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Turnašica - Podravac (S)         1 : 4 ( 1 : 0 )
Suci: Šantić,Horvatinović,Marinović, delegat: Rakošević
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Robert Puh(35) Gosti:Slaven Tomašević(65),Josip Zajček(80,87),Pero Šošić(90)

Sloga (Z) - Slavonija         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: M.Lončar,Ević,Hrženjak, delegat: Lončar
Gledatelja:40.Strijelci:Domaći:Denis Kušar(50),Ivan Barukčić(78) Gosti:Sanjin Gumbarević(28)

Sveti Đurađ - Bušetina 1947         6 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Ivan Vecko,Dežmarić,Košić, delegat: Cenger
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(11,33),Miroslav Kufner(26),Velimir Viljevac(39,76),Mario Fištrović(68) Gosti:Antonio Klasić(45)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V)         6 : 4 ( 3 : 0 )
Suci: Milan Ramić,Biškupović,Grđan , delegat: Burcar
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(6,42),Danko Šimunić(25,56,62),Marko Mudri(89) Gosti:Franjo Trupina(50 iz 11m),Mario Raptavi(53),Igor Kovač(78),Ivica Jurić(82)

Napredak - Grabić         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Brkić,Adamović,Barčan, delegat: Mikić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Goran Peić(80) Gosti:Matko Filipović(16)

Kladare - Podgorje         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović,Štauduar,Vinovrški, delegat: Stošić
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Zdravko Bujanić(10,75),Martin Šubić(41),Dominik Maresić(63) Gosti:Elvis Klaus(83)

Graničar (Ok) - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Kelečić,Horvat, delegat: Abalić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Marijo Balogović(74),Kristijan Petrinić(90) Gosti:Dubravko Zebec(88) *****Lista strijelaca***** 8 golova : Marijo Balogović(Graničar), 7 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica) 6 golova : Josip Zajček(Podravac),Sanjin Gumbarević(Slavonija), 5 golova : Dominik Maresić(Kladare),Ivica Jurić (Mladost-Vukosavljevica),Emil Smetiško (Sveti Đurađ) i t.d.

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 650116-6 15
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 640218-12 12
3. Napredak RušaniNapredak 632112-9 11
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 631220-15 10
5. Slavonija SladojevciSlavonija 631216-12 10
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 63127-6 10
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 631221-21 10
8. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 631212-16 10
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 630313-10 9
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 630314-17 9
11. Podgorje PodgorjePodgorje 612312-17 5
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 61056-8 3
13. Grabić GrabićGrabić 60339-13 3
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 61058-22 3

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Turnašica, Miljevci, 2.10.2011. u 16,oo
Podgorje - Graničar (Ok), Podgorje, 2.10.2011. u 16,oo
Grabić - Kladare, Grabić, 2.10.2011. u 16,oo
Mladost (V) - Napredak, Vukosavljevica, 2.10.2011. u 16,oo
Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ), Bušetina, 2.10.2011. u 16,oo
Slavonija - Sveti Đurađ, Sladojevci, 2.10.2011. u 16,oo
Podravac (S) - Sloga (Z), Sopje, 2.10.2011. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.