Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Standard - Slavonija         8 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Valent,Majstorović,Brlas Marin, delegat: Špoljarić
Strijelci:Domaći:Toni Makar/11,77,88/,Dejan Knežević/59,66,74/,Marko Hrgetić/1/,Predrag Vujić/83/

Mladost (B) - Podgorje         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Cvijanović,Velić, delegat: Vrbaslija


Bušetina 1947 - Turnašica         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Ivačić,Vargović,Makvić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Dubravko Kvesić/4,84/,Petar Marović/16,41/,Antonio Klasić/54,86/ Gosti:Tomislav Lach/45,71/

Grabić - Napredak         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Krupa,Merkaš,Grgurić, delegat: Radočaj
Strijelci:Gosti:Predrag Mikić/30/

Mladost (V) - St. Brezovica         5 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Ramić Pavo,Biškupović,Milobara, delegat: Ferenčević
Strijelci:Domaći:Robert Puh/35,80/,Franjo Trupina/49,85/,Antonijo Špoljarić/43/ Gosti:Ivica BIlobrk/35/,Danijel Potonjac/32/

Sloga (DS) - Graničar (Ok)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Gojmerac,Horvatinović,Oklopčić, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Igor Šokac/6,72/,Slobodan Petković/25/,Zvonimir Novosel/53/

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko M.,Brkić,Matić, delegat: Holeš
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak/5/ Gosti:Darko Obžetić/46/

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 651015-1 16
2. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 642019-11 14
3. Napredak RušaniNapredak 64028-8 12
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 632117-5 11
5. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 630314-11 9
6. Tehničar CabunaTehničar 622212-12 8
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 622214-16 8
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 614112-10 7
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 62137-13 7
10. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 613211-9 6
11. Grabić GrabićGrabić 62047-15 6
12. Slavonija SladojevciSlavonija 612312-18 5
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 611412-15 4
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 61059-25 3

Sljedeće kolo

Tehničar - Standard, Cabuna, 11.10.2009. u 16,00
Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 11.10.2009. u 16,00
St. Brezovica - Sloga (DS), Brezovica, 11.10.2009. u 16,00
Napredak - Mladost (V), Rušani, 11.10.2009. u 16,00
Turnašica - Grabić, Turnašica, 11.10.2009. u 16,00
Podgorje - Bušetina 1947, Podgorje, 11.10.2009. u 16,00
Slavonija - Mladost (B), Sladojevci, 11.10.2009. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.