Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 6. kola

Sveti Đurađ - Gradina         3 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Blažević T- Minauf D. - Strusa A., delegat: Penava
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Slavić (51 sa 11m), Biondić (74),Ladović (77). Gosti : Juhas H. (29),Dolinac (38),Juhas Z. (41,57),Puškarić (52),Milinović (83).

Croatia - Kladare         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Orač- Maslać- Aragović K., delegat: Sreš
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Martinčević (25). Gosti : Maresić D (4,6),Šubić (70).

Bilogora 1947 - Dinamo (KD)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Rakitničan- Mesarić N.- Tkalac I., delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Ivoš(19). Gosti : Iličić Mirko (31,84),Iličić Jozo (78).

Sokol - Podgorje         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Božić- Šiljković F.- Lješčak Matija , delegat: Đurđević
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Lanščak J. (6),Martelo (20). Gosti : Jurković (47).

Drava - Lukač 05         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević M- Smrček- Majstorović Ivan, delegat: Stošić
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Jurić (24),Mareković (55),Berda (69),Lončar (89). Gosti :/.

Turanovac - Mladost (V)         7 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Lovreković L- Horvatinović- Kapitan E, delegat: Budiša
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Draganić (7,45),Štefanić (39),Čančar (59),Taušan (73),Jovanović (84,89). Gosti : Nemčec (78).

Ljestvica nakon 6. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 660027-6 18
2. Turanovac TuranovacTuranovac 660026-6 18
3. Drava Terezino PoljeDrava 640223-15 12
4. Sokol MilanovacSokol 630313-13 9
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 630320-21 9
6. Kladare KladareKladare 622215-20 8
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 621315-15 7
8. Podgorje PodgorjePodgorje 61327-8 6
9. Lukač 05 LukačLukač 05 62049-19 6
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 612310-14 5
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 612313-20 5
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 60069-30 0

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Sveti Đurađ, Vukosavljevica, 13.10.2019. u 15:00
Lukač 05 - Turanovac, Lukač, 12.10.2019. u 15:00
Podgorje - Drava, Podgorje, 13.10.2019. u 15:00
Dinamo (KD) - Sokol, Gornje Bazje, 13.10.2019. u 15:00
Kladare - Bilogora 1947, Kladare, 13.10.2019. u 15:00
Gradina - Croatia, Gradina, 13.10.2019. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.