Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Napredak - Omladinac         3 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vinovrški,Orač,Svirkovski, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Škvarić(52 i 83)i Mario Jozić(61),gosti:Rene Prugovečki(67)i Filip Jelinčić (78 sa 11m).

Slaven - Sveti Đurađ         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Lukačević,Marinović,Rešetar, delegat: Špoljarić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dominik Tepeš(37),gosti:Marino Grizelj(4),Matija Tomšić(20)i Željko Pšihistal(89).

Bilogora 1947 - Turnašica         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Melinčević,Oklopčić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(53 i 66), Antun Posavac(5),Josip Čoklo(51),Matija Toljan(60)i Marko Berkec(72),gosti:Martin Kalenik(77).

Gradina - Graničar Bušetina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Dežmarić,Brkić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(36 i 50)i Matej Podnar(90),gosti:/.

Drava - Turanovac         0 : 6 ( 0 : 3 )
Suci: Vargović,Mesarić,Moslavac L., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Siniša Subota(30 i 87),Saša Ivanešić(33 i 56),Mihael Taušan(21)i Stiven Čančar(74 sa 11m).

Podgorje - Sokol         2 : 4 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Špiranec,Duvnjak, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Alen Karadija(3)i Marko Šandrk(39 sa 11m),gosti:Tomislav Vrbančić(82 i 89),Mihael Bistrović(57)i Mahael Lanščak(81).

Mladost (V) - St. Brezovica         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Smrček M.,Majstorović I., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:somaći:/,gosti:Domagoj Kralj(30 autogol), Goran Peić(31)i Filip Radić(50). LISTA STRIJELACA:8 golova:Zvonimir Juhas(Gradina), 4 gola:Tomislav Škvarić(Napredak),Marko Šandrk (Podgorje),Antun Posavac(Bilogora 1947),Filip Jelčić(Omladinac)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 550019-3 15
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 540114-3 12
3. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 531113-10 10
4. Napredak RušaniNapredak 531112-9 10
5. Podgorje PodgorjePodgorje 53119-6 10
6. Turanovac TuranovacTuranovac 521212-8 7
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 52127-6 7
8. Sokol MilanovacSokol 521211-12 7
9. Drava Terezino PoljeDrava 52126-11 7
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 51225-8 5
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 51135-13 4
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 51045-13 3
13. Omladinac KorijaOmladinac 50237-10 2
14. Slaven DetkovacSlaven 50052-15 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - St. Brezovica, Sveti Đurađ, 25.9.2016. u 16,3o
Omladinac - Mladost (V), Korija, 25.9.2016. u 16,3o
Sokol - Napredak, Milanovac, 25.9.2016. u 16,3o
Turanovac - Podgorje, Turanovac, 25.9.2016. u 16,3o
Graničar Bušetina - Drava, Bušetina, 25.9.2016. u 16,3o
Turnašica - Gradina, Turnašica, 25.9.2016. u 16,3o
Slaven - Bilogora 1947, Detkovac, 25.9.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.