Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Sveti Đurađ - Brana         11 : 0 ( 8 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Šantić,Smrček I., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(18,22,27,30 i 54 sa 11m),Marko Bodalija(10,16 i 51),Mihael Tambolaš (1),Igor Bajser(5)i Ivica Jezerčić(50),gosti:/. Prekid u 55 minuti jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača.

Sokol - St. Brezovica         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Brdarić L.,Majstorović I., delegat: Božidar Virbaslija
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Lanščak(63),gosti:Zvonimir Juhas(10 i 74)i Stjepan Brođanac(84).

Turnašica - Graničar (Ok)         4 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Gomerčić,Božić,Mesarić, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Saša Štefanić(82 i 89),Petar Škrinjar(57)i Dubravko Jakupec(77),gosti:Antonio Klasić(35 i 69),Andrejas Černeli(16)i Kristijan Petrinić(32).

Sloga (DS) - Kladare         4 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Košić,Marinović, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivica Ščulija(58 i 85),Marko Podravac(51)i Damir Boda(63),gosti:Martin Šubić(10),Antonio Antolović(55)i Alen Dokuš(87).

Drava - Mladost (V)         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Smrček M.,Jozić, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(41,63 i 88),Luka Paulović(39)i Predrag Krmar(67),gosti:Emanuel Šelimber(86).

Graničar Bušetina - Omladinac         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Vidalina,Blažević T.,Duvnjak, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zlatko Vukšić(19),gosti:Antonio Štefanec(20,32 i 65)i Vedran Melinčević(6).

Gradina - Podgorje         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko M.,Orač,Žabčić F., delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Miro Baltić(11),Saša Ivošević(20)i Robert Šajin(76 sa 11m),gosti:Antun Podgornik(89). LISTA STRIJELACA:12 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),8 zgoditaka:Antonio Paulović(Drava), 7 zgoditaka:Igor Kovač(Mladost-Vukosavljevica), Antun Podgornik(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 550017-3 15
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 540123-5 12
3. Drava Terezino PoljeDrava 540117-7 12
4. Gradina GradinaGradina 540114-8 12
5. Podgorje PodgorjePodgorje 530216-10 9
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 530215-11 9
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 522111-11 8
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 521217-13 7
9. Sokol MilanovacSokol 51135-10 4
10. Brana BačevacBrana 51137-26 4
11. Kladare KladareKladare 503212-15 3
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 51048-21 3
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 502313-20 2
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 50052-17 0

Sljedeće kolo

Brana - Podgorje, Bačevac, 28.9.2014. u 16,oo
Omladinac - Gradina, Korija, 28.9.2014. u 16,oo
Mladost (V) - Graničar Bušetina, Vukosavljevica, 28.9.2014. u 16,oo
Kladare - Drava, Kladare, 28.9.2014. u 16,oo
Graničar (Ok) - Sloga (DS), Okrugljača, 28.9.2014. u 16,oo
St. Brezovica - Turnašica, Brezovica, 28.9.2014. u 16,oo
Sveti Đurađ - Sokol, Sveti Đurađ, 28.9.2014. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.