Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Graničar (Ok) - Turnašica         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Vinovrški,I.Smrček, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(5,28),Marijo Balogović(47,71,86),Josip Bartolić(76) Gosti:Elvis Tandarić(85)

Mladost (Mi) - Kladare         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Brkić,Saša Ličinić,Grđan, delegat: Luka Ličina
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Antun Hodak(17)

Podgorje - Napredak         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: M.Vecko,Majstorović,Marin Brlas, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Antun Podgornik(38),Antonio Stanić(74) Gosti:Ivan Rajnović(20),Mateo Jugović(37)

Grabić - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Babić,B.Vidović,Nađ, delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Anđelko Kožić(75),Franjo Hudoletnjak(81),Borko Bjelajac(83),Boris Tepeš(85 iz 11m) Gosti:Mihael Šuvak(20,56),Danko Šimunić(21,63 iz 11m,72)

Mladost (V) - Sveti Đurađ         7 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Vargović,Adamović,Kožul, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Davor Jurić(2,80),Mario Raptavi(8 iz 11m,49),Ivica Jurić(30),Igor Kovač(69),Marijo Komar(90) Gosti:Velimir Viljevac(8 iz 11m)

Bušetina 1947 - Sloga (Z)         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Marinović,Štauduar, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:Matija Presečan(61),Mario Mikolčić(67) Gosti:/

Slavonija - Podravac (S)         4 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lulić,Ević,Biškupović, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Damir Tomašek(65),Sanjin Gumbarević(69,90),Jurica Culej(90) Gosti:Josip Zajček(25) *****Lista strijelaca***** 7 golova : Marijo Balogović(Graničar), 4 gola :Dominik Maresić(Kladare),Mihael Šuvak (Mladost-Čađavica),Danko Šimunić Mladost-Čađavica) i t.d.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 540112-5 12
2. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 531116-9 10
3. Slavonija SladojevciSlavonija 531115-10 10
4. Napredak RušaniNapredak 531111-8 10
5. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 531111-10 10
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 530216-11 9
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 52125-5 7
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 521215-17 7
9. Podravac (S) SopjePodravac (S) 52039-9 6
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 52038-16 6
11. Podgorje PodgorjePodgorje 512211-13 5
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 51045-6 3
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 51047-18 3
14. Grabić GrabićGrabić 50238-12 2

Sljedeće kolo

Turnašica - Podravac (S), Turnašica, 25.9.2011. u 16,3o
Sloga (Z) - Slavonija, Zdenci, 25.9.2011. u 16,3o
Sveti Đurađ - Bušetina 1947, Sveti Đurađ, 25.9.2011. u 16,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V), Čađavica, 25.9.2011. u 16,3o
Napredak - Grabić, Rušani, 25.9.2011. u 16,3o
Kladare - Podgorje, Kladare, 25.9.2011. u 16,3o
Graničar (Ok) - Mladost (Mi), Okrugljača, 25.9.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.