Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Kladare - Drava         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Marinović N.- Majstorović Ivan- Lješčak Matija, delegat: Blažević D.
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Maresić D (24,88),Maresić A. (54). Gosti : Paulović L (32),Popović (52).

Dinamo (KD) - Sveti Đurađ         3 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Godeč K.- Smrček M.- Škudar A., delegat: Stojanović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Rajnović (72 sa 11m, 79,90). Gosti : Grizelj (9,67),Ladović (18),Slavić (19).

Napredak - Sokol         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš N.- Lješčak Mario- Maslać M., delegat: Orač
Utakmica je odgođena sukladno članku 15 PNN HNS-a. Novi termin 07.10.2020. Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Šoštar (53). Gosti : Szabo (9),Kožnjak (35),Biondić (71).

Lukač 05 - Mladost (V)         4 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Vidalina B.-Loparac M.- Kapitan E., delegat: Sreš
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Filipović (3),Tomšić (55,76 sa 11m ),Draganić (59). Gosti : Pakšec (32),Jurić (34),Kostelac (71),Nemčec (74).

Turanovac - Bilogora 1947         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac G.- Lješčak Mario- Resler T., delegat: Špiranec
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Jurlina (89),Čančar (90). Gosti : Vlaisavljević (11,51),Čoklo (34).

Podgorje - Croatia         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lukačević M.- Huber M.- Moslavac F., delegat: Posavac
Utakmica je odgođena sukladno članku 15 PNN HNS-a. Novi termin je 07.10.2020. Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Đureš (38 sa 11m), Horvat (45). Gosti :/.

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 550023-1 15
2. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 550017-4 15
3. Sokol MilanovacSokol 541022-6 13
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 531117-9 10
5. Turanovac TuranovacTuranovac 530216-8 9
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 521210-12 7
7. Kladare KladareKladare 51228-9 5
8. Croatia GrabrovnicaCroatia 51043-5 3
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 51045-16 3
10. Napredak RušaniNapredak 51043-18 3
11. Drava Terezino PoljeDrava 51047-26 3
12. Lukač 05 LukačLukač 05 50145-22 1

Sljedeće kolo

Drava - Croatia, Terezino Polje, 4.10.2020. u 16:00
Bilogora 1947 - Podgorje, Špišić Bukovica, 14.10.2020. u 16:00
Mladost (V) - Turanovac, Vukosavljevica, 4.10.2020. u 16:00
Sokol - Lukač 05, Milanovac, 4.10.2020. u 16:00
Sveti Đurađ - Napredak, Sveti Đurađ, 4.10.2020. u 16:00
Kladare - Dinamo (KD), Kladare, 4.10.2020. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.