Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 5. kola

Standard - Tehničar         6 : 3 ( 4 : 2 )
Suci: Vinovrški,Biškupović,Stanić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Petar Grgić(8),Marko Čvek(9,31,50 iz11m),Marko Hrgetić(33),Ilija Ereš(89) Gosti:Dean Keglević(23 iz 11m),Darko Obžetić(43,69)

Graničar Bušetina - St. Brezovica         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Grgurić,Bart,Merkaš, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(17) Gosti:Danijel Potonjac(33,35)

DOŠK - Napredak         3 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Herent,Habijanić,Štauduar, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Mario Kemper(8,11 iz 11m),Hrvoje Gubeljak(10) Gosti:Dragutin Rak(13)

Podgorje - Mladost (V)         5 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Stošić,Mikolčić,Matić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(35,39),Zoran Šisler(59),Antun Podgornik(84,86) Gosti:Davor Jurić(76)

Sloga (DS) - Miholjac         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,Kindler,Vargović, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Josip Perić(28) Gosti:Zlatko Miler(35),Samir Klement(85 iz 11m)

Grabić - Graničar (Ok)         4 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vencl,Cvijanović,Zagorac, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Velibor Gojić(19),Mario Nukić(59,68,71) Gosti:Davor Počepan(2),Goran Benko (44 ag)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B)         0 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Loparac,Grđan,Oklopčić, delegat: Ivšić
Strijelci:Gosti:Bernard Svraka(6),Zdenko Zdelar(15),Matej hamaček(23,81),Tomica Sraka(37),Ivica Vuk(76)

Ljestvica nakon 5. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 550016-8 15
2. DOŠK DolciDOŠK 541014-4 13
3. Grabić GrabićGrabić 540118-10 12
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 530215-10 9
5. Podgorje PodgorjePodgorje 530216-14 9
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 521215-10 7
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 52128-13 7
8. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 520311-12 6
9. Napredak RušaniNapredak 52035-7 6
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 52036-10 6
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 52036-10 6
12. Tehničar CabunaTehničar 511312-15 4
13. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 51048-13 3
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 50056-20 0

Sljedeće kolo

Tehničar - Mladost (B), Cabuna, 5.10.2008. u 16.00
Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 5.10.2008. u 16,00
Miholjac - Grabić, Gornji Miholjac, 5.10.2008. u 16,00
Mladost (V) - Sloga (DS), Vukosavljevica, 5.10.2008. u 16,00
Napredak - Podgorje, Rušani, 5.10.2008. u 16,00
St. Brezovica - DOŠK, Brezovica, 5.10.2008. u 16,00
Standard - Graničar Bušetina, Nova Šarovka, 5.10.2008. u 16,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.