Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Sveti Đurađ - Mladost (V)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko,Mesarić,Kovač D., delegat: Igor Miklošević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

St. Brezovica - Napredak         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Vencl,Dežmarić,Moslavac K., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Peić(55),gosti:Jasmin Božić(20),Mario Zagorac(41),Mario Jozić(44)i Tomislav Škvarić(71 sa 11m).

Omladinac - Podgorje         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Ferić,Majstorović I., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Rene Prugovečki(19),gosti:Andrej Čupen(55).

Sokol - Drava         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vidalina,Brkić,Duvnjak, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Darko Bušetinčan(15)i Tomislav Vrbančić(82),gosti:Antonio Paulović(21)i Ivan Mareković(64).

Turanovac - Gradina         2 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Vukman,Svirkovski,Moslavac L., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Hrvoje Đurasević(84)i Ivan Rajnović(89 autogol),gosti:Zvonimir Juhas(20,40,50 i 53).

Graničar Bušetina - Bilogora 1947         4 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar,Smrček M.,Oršulić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Igor Popović(50),Tihomir Šarić (57),Mario Tolo(66)i Janko Brlas(70),gosti:/.

Turnašica - Slaven         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Lješčak,Aragović, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Nemet(73),gosti:/. LISTA STRIJELACA:6 golova: Zvonimir Juhas(Gradina), 3 gola: Tihomir Šarić(Bušetina 1947),Antun Posavec (Bilogora 1947),Filip Jelčić(Omladinac),Marko Šandrk(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 440014-0 12
2. Gradina GradinaGradina 440016-3 12
3. Podgorje PodgorjePodgorje 43107-2 10
4. Napredak RušaniNapredak 42119-7 7
5. Drava Terezino PoljeDrava 42116-5 7
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 42117-9 7
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 41215-5 5
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 41124-5 4
9. Turanovac TuranovacTuranovac 41126-8 4
10. Sokol MilanovacSokol 41127-10 4
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 41124-7 4
12. Omladinac KorijaOmladinac 40225-7 2
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 40042-13 0
14. Slaven DetkovacSlaven 40041-12 0

Sljedeće kolo

Napredak - Omladinac, Rušani, 17.9.2016. u 16,3o
Slaven - Sveti Đurađ, Detkovac, 18.9.2016. u 16,3o
Bilogora 1947 - Turnašica, Špišić Bukovica, 18.9.2016. u 16,3o
Gradina - Graničar Bušetina, Gradina, 18.9.2016. u 16,3o
Drava - Turanovac, Terezino Polje, 18.9.2016. u 16,3o
Podgorje - Sokol, Podgorje, 18.9.2016. u 16,3o
Mladost (V) - St. Brezovica, Vukosavljevica, 18.9.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.