Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Podgorje - Mladost (V)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Smrček I.,Kovač S., delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(21),Mateo Jurković (60)i Alen Đureš(89),gosti:Igor Kovač(47).

Sloga (DS) - St. Brezovica         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Blažičević,Marinović, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/, gosti:Zvonimir Juhas(40)i Predrag Čađavčan(83).

Turnašica - Drava         2 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Matić,Blažević I.,Moslavac, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Igor Pintar(15)i Alen Tandarić(56), gosti:Antonio Paulović(8 i 18)i Ilija Trivanović(37)

Graničar (ŽL) - Sveti Đurađ         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Vidalina,Dežmarić,Vampovac, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Igor Bajser(60,73 i 86), Željko Pšihistal(40 i 88)i Alen Karadija(17).

Turanovac - Bušetina 1947         5 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Jugović,Hudi, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Potonjac(50 i 59),Marko Šandrk(54),Josip Draganić(76)i Tomislav Kršić(87). gosti:Tihomir Šarić(11)i Danijel Štefović(25 sa 11m)

Graničar (Ok) - Napredak         10 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Šamu,Lukačević I.,Brdarić L., delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Robertzo Meseš(53,60 i 82),Antonio Klasić(6 i 26),Kristijan Blažeković(46 sa 11m i 69),Alen Fučkar(12),Karlo Petrinić(35)i Mateo Fučkar (47),gosti:/.

Sokol - Gradina         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Kečkiš,Majstorović I., delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ante Zečević(17),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 9 zgoditaka : Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),6 zgoditaka : Antonio Paulović (Drava),5 zgoditaka : Saša Crnec(Turnašica)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 431012-6 10
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 430116-4 9
3. Sokol MilanovacSokol 430114-3 9
4. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 430115-6 9
5. Podgorje PodgorjePodgorje 43017-2 9
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 421112-6 7
7. Gradina GradinaGradina 420216-3 6
8. Turnašica TurnašicaTurnašica 42029-5 6
9. Turanovac TuranovacTuranovac 42028-6 6
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 42028-9 6
11. Napredak RušaniNapredak 41038-20 3
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 41035-17 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 40041-20 0
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 40045-29 0

Sljedeće kolo

Napredak - Sokol, Rušani, 19.9.2015. u 16,3o
Mladost (V) - Sloga (DS), Vukosavljevica, 20.9.2015. u 16,3o
Gradina - Podgorje, Gradina, 20.9.2015. u 16,3o
Bušetina 1947 - Graničar (Ok), Bušetina, 20.9.2015. u 16,3o
Sveti Đurađ - Turanovac, Sveti Đurađ, 20.9.2015. u 16,3o
Drava - Graničar (ŽL), Terezino Polje, 20.9.2015. u 16,3o
St. Brezovica - Turnašica, Brezovica, 20.9.2015. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.