Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Sveti Đurađ - Graničar (Ok)         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko I.,Grujić,Dežmarić, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(35 sa 11m)i Igor Bajser(86),gosti:Tomislav Kršić(18)i Ivan Bistrović(20).

Mladost (Mi) - Slavonija         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Jusup,Đajkić,Medved, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Drago Zdelar(21-autogol),Alen Keler(33)i David Lehpamer(76),gosti:Igor Dunković(85)i Zoran Majin(87).

Sloga (Z) - Podgorje         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Stojnović,Tašić,Puškarić Marijana, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Denis Kiris(23),Danijel Vida(37)i Alen Egner(72),gosti:Marko Kalić(16)i Marin Derkos(65).

Gradina - Dinamo (Č)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Gašparić,Kečkiš, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Predrag Počuć(16)i Matija Fosić(76),gosti:Bojan Kujavić(22 i 65)i Marijo Košorog(55).

Standard - Omladinac         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Lončar,Selenić,Sabljak, delegat: Ivan Jelić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Toni Hrgetić(17)i Danijel Benko(49),gosti:Valentino Cik(34),Igor Grubić(39)i Roberto Meseš(62).

Bratstvo - Suhopolje         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Fabijanac,Šantić,Košić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Berislav Moslavac(62),gosti:Tihomir Šarić(21,22 i 42),Darko Obžetić(13)i Nikola Menegati(69).

Sokol - Zrinski (NB)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Strusa,Smrček I.,Mesarić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Petrović(27 sa 11m)i Marko Hrgetić(75) *****LISTA STRIJELACA***** 5 golova:Mario Nukić(Zrinski),Kristijan Petrinić(Graničar),Mario Tolo(Suhopolje),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Valentino Cik(Omladinac),Darko Obžetić(Suhopolje),Marijo Košorog(Dinamo)i Tihomir Šarić(Suhopolje),4 gola : Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 440024-2 12
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 440016-1 12
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 440013-4 12
4. Omladinac KorijaOmladinac 431015-4 10
5. Sokol MilanovacSokol 43016-4 9
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 42026-15 6
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 412110-8 5
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 411210-8 4
9. Podgorje PodgorjePodgorje 411210-10 4
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 41124-14 4
11. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 41033-9 3
12. Gradina GradinaGradina 40045-15 0
13. Slavonija SladojevciSlavonija 40047-18 0
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 40043-20 0

Sljedeće kolo

Suhopolje - Sokol, Suhopolje, 21.9.2013. u 16,30
Zrinski (NB) - Sveti Đurađ, Nova Bukovica, 22.9.2013. u 16,30
Omladinac - Bratstvo, Korija, 22.9.2013. u 16,30
Dinamo (Č) - Standard, Četekovac, 22.9.2013. u 16,30
Podgorje - Gradina, Podgorje, 22.9.2013. u 16,30
Slavonija - Sloga (Z), Sladojevci, 22.9.2013. u 16,30
Graničar (Ok) - Mladost (Mi), Okrugljača, 22.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.