Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Sveti Đurađ - Graničar (Ok)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Dežmarić,Košić, iz publike, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Andrejas Černeli(32)

Dinamo (Č) - Slavonija         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Grđan,Jusup, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Emir Gegić(53),Marijo Košorog(80),Ivan Galiot(90) Gosti:Matija Nađ(64)

Mladost (SG) - Podgorje         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vargović,M.Smrček,Horvatinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Željko Crnčić(38),Bruno Borondić(90) Gosti:Antun Podgornik(30),Vedran Huđek(45 ag),Vedran Šmer(60)

Kladare - Omladinac         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Lulić,Vinovrški,Marinović, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Antonio Maresić(2),Ivan Ivanec(74) Gosti:Predrag Godeč(24),Mario Jerbić(60,85)

Mladost (Mi) - Napredak         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,M.Ramić,Biškupović, delegat: Josip Burcar
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Ivan Štiglec(7) Gosti:Ivan Stranjak(33),Jasmin Božić(60)

Standard - Bratstvo         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: M.Lončar,Nađ,Matić, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Nukuć(50,54,70 iz 11m) Gosti:/

Bušetina 1947 - Sloga (Z)         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vencl,Barčan,Kožul, delegat: Goran Abalić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Pavao Djak(10 iz 11m) Gosti:Ivan Barukčić(27,41) LISTA STRIJELACA:6 golova Mario Nukić(Standard),5 golova Mario Jozić(Napredak),Bruno Vorih (Sveti Đurađ),4 gola (Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Andrejas Černeli(Graničar)...

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 440012-2 12
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 431013-4 10
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 430110-6 9
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 42117-4 7
5. Omladinac KorijaOmladinac 42117-6 7
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 42114-3 7
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 420211-9 6
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 42027-6 6
9. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 42027-8 6
10. Podgorje PodgorjePodgorje 41216-6 5
11. Slavonija SladojevciSlavonija 41125-9 4
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 40133-9 1
13. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 40047-16 0
14. Kladare KladareKladare 40044-15 0

Sljedeće kolo

Sloga (Z) - Sveti Đurađ, Zdenci, 23.9.2012. u 16,3o
Bratstvo - Bušetina 1947, Gornje Bazje, 23.9.2012. u 16,3o
Napredak - Standard, Rušani, 23.9.2012. u 16,3o
Omladinac - Mladost (Mi), Korija, 23.9.2012. u 16,3o
Podgorje - Kladare, Podgorje, 23.9.2012. u 16,3o
Slavonija - Mladost (SG), Sladojevci, 23.9.2012. u 16,3o
Graničar (Ok) - Dinamo (Č), Okrugljača, 23.9.2012. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.