Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Turnašica - Slavonija         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Lulić,Dežmarić,Horvatinović, delegat: Tkalčec
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Stjepan Lach(42),Robert Puh(43,68),Tomislav Lach(85) Gosti:Zoran Main(70),Sanjin Gumbarević(80)

Podravac (S) - Bušetina 1947         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Si.,Adamović,Kožul, delegat: Grahovac
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(59) Gosti:Josip Majstorović(45),Antonio Klasić(46)

Sloga (Z) - Mladost (V)         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Ević,Velić, delegat: Lončar
Gledatelja.40.Strijelci:Domaći:Ivan Barukčić(30) Gosti:Ivan Čavar(70),Igor Kovač(81)

Sveti Đurađ - Grabić         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Marinović,Košić, delegat: Đuračić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Marko Šmer(65),Emil Smetiško(82) Gosti:Alen Hađina(83)

Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje         4 : 4 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Minauf,Biškupović, delegat: Hulak
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(4),Marko Mudri(44),Mišel Porga(64),Mihael Šuvak(70) Gosti:Miroslav Benčik(47),Antonio Stanić(60)Vedran Šmer(83,86)

Napredak - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidović B.,Ramić P.,Grđan, delegat: Sreš
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Ivan Stranjak(6),Antonio Jugović(86) Gosti:Mario Pohiba(61)

Kladare - Graničar (Ok)         0 : 4 ( 0 : 4 )
Suci: Ivačić,Barčan,Dermišek, delegat: Erhatić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:/Gosti:Zlatko Balogović(5),Marijo Balogović(10,35),Kristijan Petrinić(21) *****Lista strijelaca***** 4 gola : Dominik Maresić(Kladare), Marijo Balogović(Graničar), 3 gola : Berislav Androš(Podravac),Alen Hodak (Slavonija),Emil Smetiško(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 430111-5 9
2. Napredak RušaniNapredak 43019-6 9
3. Slavonija SladojevciSlavonija 421111-9 7
4. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 42115-3 7
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 42119-8 7
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 42119-10 7
7. Podravac (S) SopjePodravac (S) 42028-5 6
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 420210-10 6
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 42027-9 6
10. Podgorje PodgorjePodgorje 41129-11 4
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 411210-13 4
12. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 41035-5 3
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 41036-12 3
14. Grabić GrabićGrabić 40224-7 2

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Turnašica, Okrugljača, 18.9.2011. u 16,3o
Mladost (Mi) - Kladare, Miljevci, 18.9.2011. u 16,3o
Podgorje - Napredak, Podgorje, 18.9.2011. u 16,3o
Grabić - Mladost 1930 (Čađ), Grabić, 18.9.2011. u 16,3o
Mladost (V) - Sveti Đurađ, Vukosavljevica, 18.9.2011. u 16,3o
Bušetina 1947 - Sloga (Z), Bušetina, 18.9.2011. u 16,3o
Slavonija - Podravac (S), Sladojevci, 18.9.2011. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.