Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Standard - Podgorje         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Babić,Gašparić,Milobara, delegat: Zeman
Strijelci:Gosti:Davor Buđak/30 iz 11m/

Slavonija - Turnašica         9 : 1 ( 4 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Lončar Mario,Vinovrški, delegat: Ličina
Strijelci:Domaći:Igor Dunković/3,31,33,51,59,64,70/,Matej Rešetar/45/,Stjepan Judi/73iz 11m/ Gosti:Mario Sulimanac/62 iz 11m/

Mladost (B) - Napredak         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina D.,Špiranec,Biškupović, delegat: Kodrić
Strijelci:Gosti:Marko Brdarić/16 iz 11m/,Josip Najpurger/75/

Bušetina 1947 - St. Brezovica         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Marinović,Merkaš, delegat: Špondreht
Strijelci:Gosti:Predrag Čađavčan/76/

Grabić - Graničar (Ok)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Fabijanac,Brkić,Matić, delegat: Hulak
Strijelci:Gosti:Kristijan Petrinić/37,72/

Mladost (V) - Tehničar         4 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Herent,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Robert Puh/15,20/,Dubravko Kovačić/49,76/ Gosti:Damir Vukelić/6/,Darko Obžetić/30/,Dean Keglević/34 iz 11m/

Sloga (DS) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Valent,Kindler,Stanić, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Dejan Prajo/28,72/,Stjepan Ivšić/74/ Gosti:Mihael Šuvak/52/,Ivan Bošnjak/65/ ********* LISTA STRIJELACA****** 7 golova Igor Dunković/Slavonija/ 5 golova Kristijan Petrinić/Graničar/ 4 gola Ivan Bošnjak /Mladost/,Robert Puh/Mladost/

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 440012-1 12
2. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 422012-8 8
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 422013-10 8
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 42117-3 7
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 42114-6 7
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 42029-9 6
7. Napredak RušaniNapredak 42025-7 6
8. Slavonija SladojevciSlavonija 412112-7 5
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 41219-7 5
10. Tehničar CabunaTehničar 41129-10 4
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 40314-5 3
12. Grabić GrabićGrabić 41035-13 3
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 41035-15 3
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 40048-13 0

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Standard, Čađavica, 27.9.2009. u 16,30
Tehničar - Sloga (DS), Cabuna, 27.9.2009. u 16,30
Graničar (Ok) - Mladost (V), Okrugljača, 27.9.2009. u 16,30
St. Brezovica - Grabić, Brezovica, 27.9.2009. u 16,30
Napredak - Bušetina 1947, Rušani, 27.9.2009. u 16,30
Turnašica - Mladost (B), Turnašica, 27.9.2009. u 16,30
Podgorje - Slavonija, Podgorje, 27.9.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.