Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Drava - Podgorje         0 : 8 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta D. - Majstorović Ivan- Aragović K., delegat: Stojanović
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Đureš (31 sa 11m), Jurković (41,,75 sa 11m, 77),Horvat (47),Vukšić L (66),Deskar (80),Feketija (87).

Croatia - Turanovac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Godeč K.-Grujić B. - Marinović N., delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći :/. Gosti : Prugovečki (16).

Bilogora 1947 - Lukač 05         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Blažević T.- Horvatinović Ž.- Moslavac F., delegat: Pintar
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Djak (44),Tomić (70 autogol), Vlaisavljević (86). Gosti : Filipović (83 sa 11m).

Mladost (V) - Napredak         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kapitan E.- Kečkiš N.- Strusa A., delegat: Špiranec
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Pakšec (3,86),Nemčec (14,87),Komar Mihael (19),Šajin (70 autogol). Gosti : Juhas (50).

Sokol - Dinamo (KD)         6 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Lukačević M.- Huber M.-Resler T., delegat: Lozar
Utakmica je odgođena sukladno članku 15 PNN HNS-a. Novi termin je 30.09.2020.

Sveti Đurađ - Kladare         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević M.- Brkić M.- Maslać M., delegat: Lozar
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Funko (41),Ladović (71). Gosti : Maresić D (40 sa 11m, 73 sa 11m).

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 440021-1 12
2. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 440014-2 12
3. Sokol MilanovacSokol 431019-5 10
4. Turanovac TuranovacTuranovac 430114-5 9
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 430113-5 9
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 41126-9 4
7. Croatia GrabrovnicaCroatia 41033-3 3
8. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 41032-12 3
9. Napredak RušaniNapredak 41032-15 3
10. Drava Terezino PoljeDrava 41035-23 3
11. Kladare KladareKladare 40225-7 2
12. Lukač 05 LukačLukač 05 40041-18 0

Sljedeće kolo

Kladare - Drava, Kladare, 27.9.2020. u 16:30
Dinamo (KD) - Sveti Đurađ, Kapela Dvor, 27.9.2020. u 16:30
Napredak - Sokol, Rušani, 7.10.2020. u 16:00
Lukač 05 - Mladost (V), Lukač, 26.9.2020. u 16:30
Turanovac - Bilogora 1947, Turanovac, 27.9.2020. u 16:30
Podgorje - Croatia, Podgorje, 7.10.2020. u 16:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.