Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Napredak - St. Brezovica         8 : 4 ( 3 : 1 )
Suci: Kristić,Vukman,Dežmarić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mihael Šoštar(18,43 i 66),Robert Šain(31 sa 11m),Mario Zagorac(59),Mateo Rajnović (75),Leon Brdarić(77) i Antonio Jugović(90), gosti:Josip Brođanac(3 i 86),Predrag Čađavčan(60 sa 11m)i Mateo Brođanac(81).

Sveti Đurađ - Drava         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Majstorović I.,Mesarić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(72 sa 11m),gosti: Luka Vrbanac(27),Alen Berda(62)i Ivo Delić(66).

Bilogora 1947 - Mladost (V)         3 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Vargović,Melinčević,Smrček, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Siniša Vlaisavljević(19 i 54)i Matej Ivoš(10),gosti:Danijel Blažeković(33 i 55), Mario Raptavi(10)i Dario Papić(35 autogol).

Omladinac - Podgorje         6 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špiranec,Moslavac L.,Godeč, delegat: Vargović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(40 i 49),Renato Giba (55 i 74),Drago Kozlinger(3)i Ivan Bistrović(84 sa 11m),gosti:/.

Turanovac - Graničar Bušetina         0 : 13 ( 0 : 9 )
Suci: Rešetar,Gašparić,Mesarić, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Danijel Borić(15,33,44 i 82),Ivan Ibriks(3,42 i 52),Janko Brlas(30,40 i 60),Mario Tolo(28),Matej Brođanac(35)i Ante Hruza (57).

Croatia - Sokol         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Ferić,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Alen Tandarić(3 i 79)i Vanja Šerepec(20 i 32),gosti:/. LISTA STRIJELACA:7 golova:IVAN IBRIKS(Bušetina 1947),6 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947),Filip Jelčić(Omladinac),Leon Brdarić(Napredak),Mihael Šoštar(Napredak),5 golova:Danijel Borić(Bušetina 1947),Mihael Lanščak(Sokol)i t.d.

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 440027-2 12
2. Napredak RušaniNapredak 430124-9 9
3. Omladinac KorijaOmladinac 430118-5 9
4. Croatia GrabrovnicaCroatia 430111-3 9
5. Drava Terezino PoljeDrava 430110-7 9
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 420210-9 6
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 41219-13 5
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 411211-22 4
9. Sokol MilanovacSokol 41038-11 3
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 40135-15 1
11. Podgorje PodgorjePodgorje 40133-13 1
12. Turanovac TuranovacTuranovac 40136-33 0 (-1)

Sljedeće kolo

St. Brezovica - Sveti Đurađ, Brezovica, 24.9.2017. u 16,3o
Sokol - Napredak, Milanovac, 24.9.2017. u 16,3o
Graničar Bušetina - Croatia, Bušetina, 24.9.2017. u 16,3o
Podgorje - Turanovac, Podgorje, 24.9.2017. u 16,3o
Mladost (V) - Omladinac, Vukosavljevica, 24.9.2017. u 16,3o
Drava - Bilogora 1947, Terezino Polje, 24.9.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.