Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 4. kola

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Cvijanović,Bart, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Damir Vukelić(44) Gosti:Jurica Tepeš(84)

Mladost (B) - Grabić         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Biškupović,Adamović, delegat: -
Strijelci:Domaći:Ivica Vuk(29) Gosti:Anđelko Kožić(63),Mario Nukić(80)

Graničar (Ok) - Sloga (DS)         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vencl,Zagorac,Habijanić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Tomislav Vojvodić(1 ag),Zlatko Balogović(27),Josip Bartolić(45),Kristijan Petrinić(50 iz 11m,53,84),Josip Slavić(68)

Miholjac - Podgorje         6 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Premec,Štauduar, delegat: Kodrić
Strijelci:Domaći: Milenko Beneš(15 iz11m,44,56),Zlatko Miler(53,71),Vedran Skoko(80) Gosti:Vedran Šmer(14),Boris Krmpotić(54)

Mladost (V) - DOŠK         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Vargović,Brlas Marin, delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Franjo Trupina(55) Gosti:Mario Lončar(13,66),Mario Kemper(70)

Napredak - Graničar Bušetina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Penava,Vargović,Merkaš, delegat: Jurkin
Strijelci:Gosti:Antonijo Klasić(75)

St. Brezovica - Standard         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Mikolčić,Matić, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Dražen Viljevac(8) Gosti:Domagoj Čvek(3),Ilija Ereš(54)

Ljestvica nakon 4. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 440010-5 12
2. DOŠK DolciDOŠK 431011-3 10
3. Grabić GrabićGrabić 430114-8 9
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 421113-6 7
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 42118-7 7
6. Napredak RušaniNapredak 42024-4 6
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 42029-10 6
8. Podgorje PodgorjePodgorje 420211-13 6
9. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 42025-8 6
10. Tehničar CabunaTehničar 41129-9 4
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 41037-8 3
12. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 41039-11 3
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 41034-9 3
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 40045-18 0

Sljedeće kolo

Standard - Tehničar, Nova Šarovka, 28.9.2008. u 16,30
Graničar Bušetina - St. Brezovica, Bušetina, 28.9.2008. u 16,30
DOŠK - Napredak, Dolci, 28.9.2008. u 16,30
Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 28.9.2008. u 16,30
Sloga (DS) - Miholjac, Dugo Selo, 28.9.2008. u 16,30
Grabić - Graničar (Ok), Grabić, 28.9.2008. u 16,30
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (B), Čađavica, 28.9.2008. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.