Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Suhopolje - Standard         10 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Vecko M.,Špiranec,Orač, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Darko Obžetić(6,48 i 60),Mario Tolo(27 sa 11m,35 sa 11m i 85),Samuel Spudić(14),Tihomir Šarić(51),Slaven Slanac(58)i Renato Župan(66),gosti:/.

Sokol - Sveti Đurađ         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Špoljarić,Košić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Lanščak(28)i Ivan Šagolj(80),gosti:Boris Đaković(23).

Zrinski (NB) - Bratstvo         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Vencl,Ličinić Saša, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Nukić(12),Vinko Bračun(73)i Dario Petrović(90).

Omladinac - Gradina         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Herent,Smrček I., delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Grubić(52)i Valentino Cik(85),gosti:Gjon Pecolaj(72).

Dinamo (Č) - Sloga (Z)         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Sabljak,Selenić, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Emir Gegić(32 i 80),Marijo Košorog(54 i 67)i Danijel Kolomaz(65),gosti:/.

Podgorje - Mladost (Mi)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Teri,Mesarić,Horvatinović, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Vedran Šmer(9)i Karlo Pelko(51),gosti:Alen Keler(30 i 76)i Mateo Nikšić(7).

Slavonija - Graničar (Ok)         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Sin.,Nađ,Ramić P., delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Radonić(47),gosti: Kristijan Petrinić(53 i 86),Tomislav Kizivat(23-autogol)i Tomislav Kršić(64). *****LISTA STRIJELACA***** 5 golova : Mario Nukić(Zrinski),Kristijan Petrinić(Graničar)i Mario Tolo(Suhopolje), 4 gola: Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Valentino Cik(Omladinac),Vedran Šmer(Podgorje),Darko Obžetić(Suhopolje),Marijo Košorog(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 330019-1 9
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 330014-1 9
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 330010-2 9
4. Sokol MilanovacSokol 33006-2 9
5. Omladinac KorijaOmladinac 321012-2 7
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 31118-6 4
7. Podgorje PodgorjePodgorje 31118-7 4
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 31028-6 3
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 31022-4 3
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 31023-13 3
11. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 30121-12 1
12. Gradina GradinaGradina 30033-12 0
13. Slavonija SladojevciSlavonija 30035-15 0
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 30031-17 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Graničar (Ok), Sveti Đurađ, 15.9.2013. u 16,30
Mladost (Mi) - Slavonija, Miljevci, 15.9.2013. u 16,30
Sloga (Z) - Podgorje, Zdenci, 15.9.2013. u 16,30
Gradina - Dinamo (Č), Gradina, 15.9.2013. u 16,30
Standard - Omladinac, Nova Šarovka, 15.9.2013. u 16,30
Bratstvo - Suhopolje, Gornje Bazje, 15.9.2013. u 16,30
Sokol - Zrinski (NB), Milanovac, 15.9.2013. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.