Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Graničar Bušetina - Sveti Đurađ         3 : 5 ( 3 : 2 )
Suci: Gebaj,Vinovrški,Stanić, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Antonio Klasić(19),Robert Meseš(25),Pavao Djak(27) Gosti:Bruno Vorih(1,52,70),Željko Pšihistal(29 iz 11m),Mihael Tambolaš(85)

Sloga (Z) - Standard         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: M.Ramić,Grđan,Medved, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja 35.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Bratstvo - Mladost (Mi)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Barčan,Matić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Matej Brođanac(35),Janko Brlas(82) Gosti:Ivan Štiglec(70)

Napredak - Kladare         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: M.Lončar,Šantić,I.Smrček, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Mario Jozić(10,39,45,80),Slavko Greguraš(37),Robert Šajin(72 iz 11m),Jasmin Božić(89) Gosti:/

Omladinac - Mladost (SG)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gašparić,Marinović,M.Smrček, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Renato Giba(11) Gosti:Bruno Borondić(3)

Podgorje - Dinamo (Č)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: I.Vecko,Dežmarić,Vargović, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Alen Đureš(11) Gosti:Bojan Kujević(35)

Slavonija - Graničar (Ok)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Kožul,Kokorić, delegat: Igor Miklošević
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Igor Pelikan(32),Igor Dunković(61 iz 11m),Milan Hranić(89) Gosti:Andrejas Černeli(34),Zlatko Balogović(70) *****LISTA STRIJELACA***** 5 golova : Mario Jozić(Napredak)i Bruno Vorih(Sveti Đurađ),4 gola : Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),3 gola : Mario Pšihistal(Bratstvo),Mario Nukić(Standard),Andreas Černeli(Graničar),Alen Đureš(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 330010-1 9
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 330010-3 9
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 321010-4 7
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 320111-8 6
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 32016-4 6
6. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 31114-3 4
7. Omladinac KorijaOmladinac 31114-4 4
8. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 31112-2 4
9. Slavonija SladojevciSlavonija 31114-6 4
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 31026-8 3
11. Podgorje PodgorjePodgorje 30213-4 2
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 30121-6 1
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 30036-14 0
14. Kladare KladareKladare 30032-12 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Graničar (Ok), Sveti Đurađ, 16.9.2012. u 17,oo
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 16.9.2012. u 17,oo
Mladost (SG) - Podgorje, Stari Gradac, 16.9.2012. u 17,oo
Kladare - Omladinac, Kladare, 16.9.2012. u 17,oo
Mladost (Mi) - Napredak, Miljevci, 16.9.2012. u 17,oo
Standard - Bratstvo, Nova Šarovka, 16.9.2012. u 17,oo
Graničar Bušetina - Sloga (Z), Bušetina, 16.9.2012. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.