Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Graničar (Ok) - Podgorje         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Herent,Botković,M.Smrček, delegat: Erhatić
Gledatelja-100.Strijelci:Domaći:Tomislav Lebinec(5) Gosti:Vedran Šmer(9),Danijel Razum(35),Enio Klaus(73)

Sloga (Z) - Slavonija         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vinovrški,Velić,Sabljak, delegat: Zeman
Gledatelja-50.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Alen Hodak(18)

Mladost (B) - Grabić         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Sertić,I.Smrček, delegat: Jambrešić
Gledatelja-100.Strijelci:Domaći:Damir Jukić(53) Gosti:/

Mladost (V) - Turnašica         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: M.Ramić,Horvatinović,Makvić, delegat: Tkalčec
Gledatelja-100.Strijelci:Domaći:mario Raptavi(15),Dragan Dogan(58) Gosti:Saša Štefanić(39)

Standard - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: M.Vecko,Ugarković,Oklopčić, delegat: Uršanić
Gledatelja-100.Strijelci:Domaći:Mario Nukić(42) Gosti:Nikola Markanović(22)

Sveti Đurađ - Tehničar         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Matić,Dežmarić, delegat: Špondreht
Gledatelja-100.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Bušetina 1947         7 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: M.Lončar,Adamović,Štauduar, delegat: Grahovac
Gledatelja-50.Strijelci:Domaći:Goran Budimir(5,17,42),Zlatko Miler(36)Nenad Kušljić(45),Ivan Tadić(56),Antonio Čiček(84) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 4 gola:Alen Hodak(Slavonija) i Borko Bjelajac (Grabić), 3 gola:Matej Nađ(Slavonija),Tomislav Lebinec (Graničar),Saša Štefančić(Turnašica), Dario Pohiba(M-Miljevci)i Damir Vukelić (Tehničar) i t.d.

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Slavonija SladojevciSlavonija 33008-4 9
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 32107-4 7
3. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 31208-1 5
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 31206-2 5
5. Turnašica TurnašicaTurnašica 31117-5 4
6. Podgorje PodgorjePodgorje 31115-4 4
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 31113-3 4
8. Tehničar CabunaTehničar 31116-8 4
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 30303-3 3
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 31027-9 3
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 31023-7 3
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 30212-9 2
13. Grabić GrabićGrabić 30125-7 1
14. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 30128-12 1

Sljedeće kolo

Podgorje - Bušetina 1947, Podgorje, 19.9.2010. u 16,3o
Tehničar - Mladost 1930 (Čađ), Cabuna, 8.10.2010. u 16,oo
Mladost (Mi) - Sveti Đurađ, Miljevci, 19.9.2010. u 16,3o
Turnašica - Standard, Turnašica, 19.9.2010. u 16,3o
Grabić - Mladost (V), Grabić, 8.10.2010. u 16,oo
Mladost (B) - Slavonija, Bakić, 19.9.2010. u 16,3o
Graničar (Ok) - Sloga (Z), Okrugljača, 8.10.2010. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.