Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

Drava - Sveti Đurađ         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: ,Majstorović L, Smrček, Škudar A., delegat: Moslavac
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Škrablin (18),Mareković (23,39). Gosti : Slavić (16 sa 11m), Grizelj (77).

Turanovac - Sokol         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Blažević T.,Lješčak Mar., Majstorović Ivan , delegat: Lozar%
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći : Jagica (24),Peić G. (37),Čančar (78),Štefanić (90). Gosti :/.

Mladost (V) - Bilogora 1947         1 : 6 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina, Vidović-Volenik,Kapitan, delegat: Blažević I.
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Kosina) 53). Gosti : Pokupić(28 autogol), Vlaisavljević (52,68),Djak Stipo (62,65,78).

Lukač 05 - Croatia         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Kristić, Lješčak Mat.,Maslać M., delegat: Blažićević
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Pakšec D. (19),Tomšić (89). Gosti :Lončarić (43).

Podgorje - Gradina         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš, Strusa, Knežević, delegat: Stojanović
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći : Krmpotić M. (70). Gosti :Milinović (13),Juhas (23,72).

Dinamo (KD) - Kladare         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Božić, Horvatinović, Jakupec, delegat: Adamović
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći : Đurašević (19),Iličić Mirko(73). Gosti : Maresić D. (39),Bugarinović (69).

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turanovac TuranovacTuranovac 330012-3 9
2. Gradina GradinaGradina 330010-1 9
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 320110-7 6
4. Drava Terezino PoljeDrava 320110-10 6
5. Kladare KladareKladare 31207-6 5
6. Podgorje PodgorjePodgorje 31116-6 4
7. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 310210-11 3
8. Sokol MilanovacSokol 31026-7 3
9. Croatia GrabrovnicaCroatia 31027-9 3
10. Lukač 05 LukačLukač 05 31025-9 3
11. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 30127-12 1
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 30034-13 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Kladare, Sveti Đurađ, 22.9.2019. u 16:30
Gradina - Dinamo (KD), Gradina, 22.9.2019. u 16:30
Croatia - Podgorje, Grabrovnica, 22.9.2019. u 16:30
Bilogora 1947 - Lukač 05, Špišić Bukovica, 22.9.2019. u 16:30
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 22.9.2019. u 16:30
Drava - Turanovac, Terezino Polje, 22.9.2019. u 16:30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.