Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 3. kola

St. Brezovica - Tehničar         1 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Herent, Stanić, Merkaš, delegat: Martin Štefanec
Strijelci:Domai:Danijel potonjac(70) GostI:Damir Vukelić(55,71,75),Dejan Keglević(38),Darko Obžeti(64)

Standard - Napredak         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić, Biškupović, Habijanić, delegat: Josip Burcar
sTRIJELCI:Domaći:Petar Grgić(29,76),Marko Čvek(50) Gosti:Robert Šajin(61),Dragan Mihaljenović(81)

Bušetina 1947 - Mladost (V)         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Loparac,Oklopči,Kindler, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Danijel Borić(57) Gosti:Davor Jurić(10,18,72),Marijo Komar(49)

DOŠK - Miholjac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Špoljarić,Vargović,Cvijanović, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Mario Kemper(24),Mario Lončar(78),Velimir Petrović(87) Gosti:Zoran Kološ(14)

Podgorje - Graničar (Ok)         5 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Orač,Bart,Brlas Marin, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(2,14),Dinko Solić(30),Zoran Šisler(63),Marijo Grgurić(68) GostI:Kristijan Petrinić(70),Vladimir Antunović(82)

Sloga (DS) - Mladost (B)         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Štauduar,Teri, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Kristijan Kršić(70),Ivica Miličević(79) Gosti:Zdenko Zdelar(11,39),Matej Hamaček(51),Albert Bart(ag 90)

Grabić - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Gojmerac,Vrekalić,Matić, delegat: Uršanić
Strijelci:Mario Nukić(17,53 iz 11m) Gosti:Jurica tepeš(29 iz 11m,81),Zoran Bolić(29)

Ljestvica nakon 3. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 33008-4 9
2. DOŠK DolciDOŠK 32108-2 7
3. Grabić GrabićGrabić 320112-7 6
4. Podgorje PodgorjePodgorje 32019-7 6
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 32017-6 6
6. Napredak RušaniNapredak 32014-3 6
7. Mladost (B) BakićMladost (B) 32018-8 6
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 31116-6 4
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 31026-5 3
10. Tehničar CabunaTehničar 31028-8 3
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 31024-8 3
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 31023-7 3
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 30035-11 0
14. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 30033-9 0

Sljedeće kolo

Tehničar - Mladost 1930 (Čađ), Cabuna, 21.9.2008. u 16,30
Mladost (B) - Grabić, Bakić, 21.9.2008. u 16,30
Graničar (Ok) - Sloga (DS), Okrugljača, 21.9.2008. u 16,30
Miholjac - Podgorje, Gornji Miholjac, 21.9.2008. u 16,30
Mladost (V) - DOŠK, Vukosavljevica, 21.9.2008. u 16,30
Napredak - Bušetina 1947, Rušani, 8.10.2008. u 16,00
St. Brezovica - Standard, Brezovica, 21.9.2008. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.