Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Brana - Drava         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Šamu,Lukačević I.Svirkovski, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tomislav Mandić(44),gosti:/.

Sloga (DS) - Graničar Bušetina         4 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Pejić M.,Smrček I., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Damir Boda(47 i 73),Jasmin Kršić(10)i Igor Šokac(37 sa 11m),gosti:Janko Brlas (42),Robert Majstorović(52)i Ante Hruza(54 sa 11m).

Turnašica - Gradina         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Gomerčić,Moslavac,Horvatinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Saša Crnec(2 i 17),gosti:Luka Podnar(40),Saša Ivošević(55)i Dejan Peić(90).

Sokol - Podgorje         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Blažević I.,Duvnjak, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Čavar(47),Danijel Dolenčić(73)i Dominik Meheš(80).

Sveti Đurađ - Omladinac         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Jozić,Jugović, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(20 sa 11m,74 i 81),gosti:/.

St. Brezovica - Mladost (V)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Mikić,Hudi, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dragan Dujmović(30),Danijel Lukačević(60)i Mio Dujmović(80 sa 11m),gosti:Davor Jurić(90 sa 11m).

Graničar (Ok) - Kladare         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Bošnjak,Gašparić,Grlica, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(12,74 i 86),Zlatko Balogović(20,35 sa 11m i 58)i Alen Fučkar(65), gosti:/. LISTA STRIJELACA: 31 zgoditak:Saša Crnec (Turnašica),29 zgoditaka: Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),26 zgoditaka:Vedran Grubić(Omladinac),22 zgoditka: Strahinja Kepec(Sokol),19 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar)i Antonio Paulović (Drava),18 zgoditaka:Antun Podgornik(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 26185374-25 59
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 26165586-34 53
3. Sokol MilanovacSokol 26165572-29 53
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 261511080-50 46
5. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 26137650-37 46
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 261421061-44 44
7. Gradina GradinaGradina 26135857-50 44
8. Drava Terezino PoljeDrava 261231153-53 39
9. Podgorje PodgorjePodgorje 261061058-42 36
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 26971072-54 34
11. Kladare KladareKladare 26741559-72 25
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 26602051-97 18
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 26512030-84 16
14. Brana BačevacBrana 26212322-154 6 (-1)

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.