Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Sveti Đurađ - Podgorje         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Selenić,Vinovrški, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 170. Strijelci:domači:Željko Pšihistal(32),gosti:Ivan Čavar(52).

Dinamo (Č) - Slavonija         1 : 3 ( 0 : 3 )
Suci: Kemper,Todorović,Pigler, delegat: Josip Burcar
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Marijo Košorog(78),gosti:Luka Hodak(4),Marko Novaković(11)i Alen Hodak(16).

Omladinac - Graničar (Ok)         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Strusa,Tatić,Košić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 120. Strijelci:domači:/,gosti:Andrejas Černeli(59)i Kristijan Petrinić(66).

Suhopolje - Mladost (Mi)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Majstorović I.,Duvnjak, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Nikola Menegati(35),gosti:/.

Zrinski (NB) - Sloga (Z)         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Stojnović,Mataković,Biškupović, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Luka Jozing(10,15 sa 11m i 73 sa 11m),Antonio Striber(24),Darijo Teodorović(39) , Denis Kušar(41 autogol),Danijel Prenov(76)i Mario Habuš(83),gosti:/.

Sokol - Gradina         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman D.,Zelenika,Sabljak, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Mihael Lanščak(31,70 i 83),gosti:Mario Vrbanić(52 i 76),Vladimir Puškarić (18)i Luka Podnar(58).

Bratstvo - Standard         8 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Trupina,Dežmarić,Ferić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Nikola Marinović(69 i 80),Mario Pšihistal(80 i 88),Kristijan Mikolić(9),Mario Novosel(11),Danijel Brođanac(58)i Marijo Lješčak (86),gosti:Toni Makar(21)i Tonin Hrgetić(41). *****LISTA STRIJELACA***** 23 gola : Mario Pšihistal(Bratstvo), 22 gola : Nikola Menegati(Suhopolje), 21 gol : Kristijan Petrinić(Graničar), 19 golova: Igor Bajser(Sveti Đurađ), 18 golova: Andreas Černeli(Graničar),Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 262600124-7 78
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 26183575-38 57
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 26144868-42 46
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 26125964-61 41
5. Podgorje PodgorjePodgorje 261151052-51 38
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 26108853-57 38
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 261211342-56 37
8. Sokol MilanovacSokol 261041251-68 34
9. Omladinac KorijaOmladinac 26861235-39 30
10. Slavonija SladojevciSlavonija 26841449-72 28
11. Gradina GradinaGradina 26841448-72 28
12. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 26821644-73 26
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 26731653-84 24
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 26431938-76 15

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.