Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Turnašica - Mladost (V)         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M.,Brlas, delegat: Vrbaslija
Gledatelja 250.Strijelci:Domaći:Mario Sulimanac(19 iz 11m) Gosti:Franjo Trupina(36 iz 11m)

Grabić - Bušetina 1947         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Biškupović,Medved, delegat: Zagorac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Borko Bjelajac(44,53),Damir Jukić(55 iz 11m) Gosti:Dražen Lukčec(7),Nikola Stubičar(48),Antonio Klasić(65 iz 11m),Josip Majstorović(85)

Podgorje - Slavonija         2 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Špiranec,Ević,Gecaj, delegat: Vargović
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(15,69) Gosti:Antonio Radonjić(43),Ivan Kovač(65,87),Marko Novaković(66)

Mladost (Mi) - Podravac (S)         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Stojnović,Marović, delegat: Stipanić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Berislav Androš(75),Josip Mareković(84),Slaven Kostanjevac(89)

Graničar (Ok) - Sloga (Z)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Gašparić,Matić,Majstorović, delegat: Abalić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Željko Černeli(43,73,76) Gosti:Bojan Kušar(63)

Kladare - Sveti Đurađ         3 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vukman D.,Vecko I.,Stanić, delegat: Babić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Martin Šubić(7),Dominik Maresić(37,45) Gosti:/

Napredak - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Sertić,Marinović,Grubač, delegat: Đuračić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Jasmin Božić(25),Mateo Jugović(37,85) Gosti:Danijel Špehar(90 ag) *****LISTA STRIJELACA***** 26 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 23 gola : Sanjin Gumbarević(Slavonija)i Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Marijo Balogović(Graničar), 20 golova : Josip Zajček(Podravac), 19 golova : Andreas Černeli(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 26191672-38 58
2. Kladare KladareKladare 26153853-35 48
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 26144845-39 46
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 261331085-45 42
5. Slavonija SladojevciSlavonija 26126869-59 42
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 26125948-45 41
7. Napredak RušaniNapredak 261151067-48 38
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 261131239-53 36
9. Podgorje PodgorjePodgorje 261041256-60 34
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 26871151-52 31
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 26941353-70 31
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 26931458-81 30
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 26751452-66 26
14. Grabić GrabićGrabić 26351833-90 14

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.