Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 26. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Fabijanac,Valent i Vecko, delegat: Tkalčec
Gledatedlja oko 300. Strijelci:domači:Vedran Šmer(34i 78) i Antun Podgornik(11), gosti:Dalibor Šmer(30)i Velimir Viljevac(37),

Standard - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vidov ić,Brkić i Cvijanović, delegat: Radočaj
Gledatelja oko 130. Strijelci:domači:Toni Makar(29i 47)i Ilija Ereš(21). gosti:Ivan Štiglec(7),

Mladost (V) - Bušetina 1947         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Košić i Vukman D., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Ivica Jurić(3 i 72), gosti:/

Mladost (B) - Tehničar         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Trupina,Biškupović i Medved, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Juro Skrobić(65i 75)i Kristijan Budimir(27), gosti:Vlatko Vukelić(1)i Dragan Lalić(34),

Sloga (Z) - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Nađ i Hrženjak, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:David Durmiši(87), gosti:Josip Bistrović(37),

Graničar (Ok) - Turnašica         5 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Vargović,Marin Brlas i Gecaj, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Marijo Balogović(23,38i90)i Željko Černeli(25i33), gosti:Mario Sulimanac(17),

Slavonija - Grabić         2 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Majkl Brlas,Grđan i Marović, delegat: Budiša
Gledatelja oko 30. Strijelci:domači:Alen Hodak(68)i Damir Tomašek(78), gosti:Velib or Gojić(12i67),Danijel Benko(36 sa 11m)i Alen Miholić(48), *****Lista strijelaca***** 28 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Mario Nukić(Standard)i Emil Smetiško (Sveti Đurađ), 19 golova : Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 26. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 26176380-30 57
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 26147554-34 49
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 26137667-44 46
4. Podgorje PodgorjePodgorje 26135855-40 44
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 261241086-67 40
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 26117862-52 40
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 261061048-47 36
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 261051154-54 35
9. Slavonija SladojevciSlavonija 26961147-57 33
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 26951252-58 32
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 26841450-61 28
12. Grabić GrabićGrabić 26821641-61 26
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 26641627-69 22
14. Tehničar CabunaTehničar 26641638-87 22

Sljedeće kolo





Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.