Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Turanovac - Sveti Đurađ         1 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Trupina,Mesarić,Kovač S., delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Stiven Čančar(70),gosti:Ante Slavić(7 i 80),Igor Bajser(61 i 68),Matija Bičanić(35)i Ivan Škrablin(48).

Sokol - Bušetina 1947         0 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Presečan,Kečkiš,Kovač D., delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:/,gosti:Janko Brlas(42,73 i 90),Antonio Klasić(4),Mario Tolo(24),Mario Mikolčić(47)i Slaven Slanac(52).

Omladinac - Turnašica         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Majstorović I.,Vinovrški, delegat: Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Drago Kozlinger(51),Renato Giba(61 sa 11m)i Tin Szabo(88),gosti:Alen Jantol(79).

Mladost (V) - Bilogora 1947         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Tomljenović,Hudi, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Kovač(19 i 29),gosti:Matej Ivoš(45 sa 11m)i Ivan Pernar(76).

Napredak - Gradina         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko,Šantić,Vukman, delegat: Darko Špoljarić
Gledsatelja oko 100. Strijelci:domaći:Leon Brdarić(24 i 41), gosti:Zvonimir Juhas(72 i 83)i Dejan Peić(77).

Podgorje - Drava         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Ferić,Duvnjak, delegat: Budiša
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka Vukšić(28 sa 11m i 32)i Igor Potrata(55),gosti:Antonio Paulović(83). LISTA STRIJELACA:41 gol:JANKO BRLAS(Bušetina 1947),35 golova:Zvonimir Juhas(Gradina),30 golova: MatejIvoš(Bilogora 1947),22 gola:Mario Jozić (Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 242202115-24 66
2. Gradina GradinaGradina 24192382-30 59
3. Napredak RušaniNapredak 24144670-41 46
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 24143757-32 45
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 24134773-46 43
6. Podgorje PodgorjePodgorje 24114946-55 37
7. Omladinac KorijaOmladinac 251041149-43 34
8. Sokol MilanovacSokol 24951035-57 32
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 24841248-63 28
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 24641423-56 22
11. Drava Terezino PoljeDrava 24621629-73 20
12. Turanovac TuranovacTuranovac 24531638-60 18
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 24501929-83 15
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Drava - Napredak, Terezino Polje, 4.6.2017. u 18,oo
Sveti Đurađ - Podgorje, Sveti Đurađ, 4.6.2017. u 18,oo
Gradina - Mladost (V), Gradina, 4.6.2017. u 18,oo
Bilogora 1947 - St. Brezovica, Špišić Bukovica, 4.6.2017. u 18,oo
Turnašica - Sokol, Turnašica, 4.6.2017. u 18,oo
Bušetina 1947 - Turanovac, Bušetina, 4.6.2017. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.