Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Kladare - Brana         18 : 1 ( 7 : 1 )
Suci: Ferić,Mikić,Lukačević M., delegat: Budiša
prekid u 78 minuti jer NK Brana nije imala dovoljan broj igrača za nastavak utakmice. Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Antun Hodak(9,27),Antonio Majdanžić(15,20,39,51,54,63),Matej Kovač(26),Antonio Antolović(33,62,66,70,78),Antonio Marewsić(50,55,68),Dominik Maresić(72).Gosti:Mario Zagorac(35)

Mladost (V) - Graničar (Ok)         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Jugović,Pejić T., delegat: Špiranec
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Igor Kovač(15).Gosti:Vanja Čolić(6),Marijo Balogović(51,77)

Omladinac - St. Brezovica         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Šamu,Smrček M.,Martinušić, delegat: Abalić
Gledatelja 120.Strijelci:Domaći:Antonio Štefanec(89).Gosti:Slaven Turković(44)

Podgorje - Sveti Đurađ         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Kečkiš,Špiranec,Majstorović I., delegat: Đurđević
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:Ivan Čavar(26),Danijel Dolenčić(41),Ivan Vukšić(61).Gosti:Željko Pšihistal(31,73 iz 11m)

Gradina - Sokol         0 : 6 ( 0 : 4 )
Suci: Majstorović D.,Herent,Moslavac, delegat: M.Lončar
Gledatelja 200.Strijelci:Domaći:/.Gosti:Strahinja Kepec(14,81),Darko Bušetinčan(23),Damir Jakšić(29),Josip Lanščak(43),Mihael Lanščak(53)

Graničar Bušetina - Turnašica         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Marinović,Horvatinović, delegat: Moslavac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Robert Majstorović(42),Mihael Jan(85).Gosti:Renato Plivalić(40)

Drava - Sloga (DS)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grlica,Grujić,Lješčak, delegat: Sreš
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Ilija Trivanović(12),Ivan mareković(66),Jakov Križić(87).Gosti:/ LISTA STRIJELACA:29 zgoditaka:Saša Crnec (Turnašica),26 zgoditaka:Vedran Grubić (Omladinac)i Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),22 zgoditka:Strahinja Kepec (Sokol)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 25185274-22 59
2. Sokol MilanovacSokol 25165472-26 53
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 25155579-34 50
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25142960-41 44
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 251411077-50 43
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 25127647-36 43
7. Gradina GradinaGradina 25125854-48 41
8. Drava Terezino PoljeDrava 251231053-52 39
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 2597970-51 34
10. Podgorje PodgorjePodgorje 25961055-42 33
11. Kladare KladareKladare 25741459-65 25
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 25511927-80 16
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 25502047-94 15
14. Brana BačevacBrana 25112321-154 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Drava, Bačevac, 7.6.2015. u 18,oo
Sloga (DS) - Graničar Bušetina, Dugo Selo, 7.6.2015. u 18,oo
Turnašica - Gradina, Turnašica, 7.6.2015. u 18,oo
Sokol - Podgorje, Milanovac, 7.6.2015. u 18,oo
Sveti Đurađ - Omladinac, Sveti Đurađ, 7.6.2015. u 18,oo
St. Brezovica - Mladost (V), Brezovica, 7.6.2015. u 18,oo
Graničar (Ok) - Kladare, Okrugljača, 7.6.2015. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.