Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Standard - Sveti Đurađ         5 : 4 ( 2 : 3 )
Suci: Loparac,Sabljak,Biškupović, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Toni Makar(30 i 60),Vedran Gabud (42),Marko Hrgetić(58)i Anđelko Kožić(85), gosti:Igor Bajser(10 i 16),Luka Vukšić(25)i Željko Pšihistal(72).

Gradina - Bratstvo         3 : 4 ( 2 : 1 )
Suci: Ličinić Siniša,Marinović,Žabčić M., delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Luka Podnar(39 i 43)i Goran Duvnjak (65),gosti:Mario Pšihistal(47 i 66),Danijel Brođanac(45)i Mario Karnik(49).

Sloga (Z) - Sokol         7 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Nađ,Ramić P.,Todorović, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Alen Dedaj(10,18 i 46),Dario Bačić(76 i 80),Alen Egner(49)i Ivan Barukčić(53),gosti:Ivan Miholić(8)i Marko Bodalija(36).

Mladost (Mi) - Zrinski (NB)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Selenić,Garić, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Danijel Podmanicki(41 i 80)i Dario Pohiba(69),gosti:Luka Jozing(11).

Graničar (Ok) - Suhopolje         0 : 5 ( 0 : 0 )
Suci: Šamu,Ferić,Orač, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 90. Strijelci:domači:/,gosti:Zdenko Lončarek(52 i 57),Stjepan Fijala(48),Mario Tolo(51)i Alen Hodak(74).

Slavonija - Omladinac         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Stojnović,Košić,Mataković, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Luka Hodak(71)i Alen Hodak(81), gosti:Marko Šandrk(25).

Podgorje - Dinamo (Č)         7 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Vecko I.,Smrček I.,Vinovrški, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:Vedran Šmer(60 i 74),Antun Podgornik(23),Dalibor Šmer(32),Mario Udvardi(43),Ivan Čavar(51)i Tomislav Krmpotić(85),gosti:Bojan Kujević(45). *****LISTA STRIJELACA***** 21 gol : Nikola Menegati(Suhopolje)i Mario Pšihistal(Bratstvo),20 golova:Kristijan Petrinić(Graničar),19 golova:Igor Bajser(Sveti Đurađ),18 golova:Vedran Šmer(Podgorje),17 golova: Andreas Černeli(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 252500123-7 75
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 25173567-36 54
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 25134860-42 43
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 25115962-61 38
5. Podgorje PodgorjePodgorje 251141051-50 37
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 25107852-56 37
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 251211242-55 37
8. Sokol MilanovacSokol 251041148-64 34
9. Omladinac KorijaOmladinac 25861135-37 30
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 25821543-70 26
11. Slavonija SladojevciSlavonija 25741446-71 25
12. Gradina GradinaGradina 25741444-69 25
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 25731553-76 24
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 25431836-68 15

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Podgorje, Sveti Đurađ, 1.6.2014. u 17,3o
Dinamo (Č) - Slavonija, Četekovac, 1.6.2014. u 17,3o
Omladinac - Graničar (Ok), Korija, 1.6.2014. u 17,3o
Suhopolje - Mladost (Mi), Suhopolje, 1.6.2014. u 17,3o
Zrinski (NB) - Sloga (Z), Nova Bukovica, 1.6.2014. u 17,3o
Sokol - Gradina, Milanovac, 1.6.2014. u 17,3o
Bratstvo - Standard, Gornje Bazje, 1.6.2014. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.