Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Mladost 1930 (Čađ) - Turnašica         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Ramić M.,Vinovrški,Matić, delegat: Zeman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(13,52) Gosti:Matija Golić(52)

Sveti Đurađ - Napredak         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lulić,Košić,Gecaj, delegat: Sreš
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Emil Smetiško(79) Gosti:/

Sloga (Z) - Kladare         4 : 2 ( 4 : 1 )
Suci: Špiranec,Ivačić,Marinović, delegat: Radočaj
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Denis Kušar(9),Ivan Barukčić(14,17),Bojan Kušar(34 iz 11m) Gosti:Dominil Maresić(45),Alen Egner(84 ag)

Podravac (S) - Graničar (Ok)         5 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Hrženjak,Cvijanović, delegat: Grahovac
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Marijan Granjaš(43 iz 11m,78),Slaven Kostanjevac(62),Josip Zajček(82),Berislav Androš(85) Gosti:Andrejas Černeli(5,57)

Slavonija - Mladost (Mi)         4 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Nađ,Ević,Biškupović, delegat: Hulak
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Marko Novaković(20),Ivan Kovač(22),Alen Hodak(40),Sanjin Gimbarević(78) Gosti:Ivan Štiglec(28)

Bušetina 1947 - Podgorje         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Herent,Grubač,Kožul, delegat: Mikić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Janko Brlas(20) Gosti:Vedran Šmer(13),Antun Podgorik(27),Enio Klaus(90)

Mladost (V) - Grabić         6 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Vecko I.,Horvatinović,Smrček M., delegat: Abalić
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(4,10,18,69),Franjo Trupina(13),Igor Kovač(23) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 26 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 23 gola : Sanjin Gumbarević(Slavonija)i Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Marijo Balogović(Graničar), 20 golova : Josip Zajček(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 25181669-38 55
2. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 25144744-36 46
3. Kladare KladareKladare 25143850-35 45
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 25125848-42 41
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 251231082-44 39
6. Slavonija SladojevciSlavonija 25116865-57 39
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 251131139-50 36
8. Napredak RušaniNapredak 251051064-47 35
9. Podgorje PodgorjePodgorje 251041154-56 34
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25861150-51 30
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 25931357-78 30
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 25841349-67 28
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 25741451-65 25
14. Grabić GrabićGrabić 25351730-86 14

Sljedeće kolo

Turnašica - Mladost (V), Turnašica, 3.6.2012. u 18,oo
Grabić - Bušetina 1947, Grabić, 3.6.2012. u 18,oo
Podgorje - Slavonija, Podgorje, 3.6.2012. u 18,oo
Mladost (Mi) - Podravac (S), Miljevci, 3.6.2012. u 18,oo
Graničar (Ok) - Sloga (Z), Okrugljača, 3.6.2012. u 18,oo
Kladare - Sveti Đurađ, Kladare, 3.6.2012. u 18,oo
Napredak - Mladost 1930 (Čađ), Rušani, 3.6.2012. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.