Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 25. kola

Grabić - Podgorje         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.,Sertić,Matić, delegat: Zeman
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Borko Bjelajac(75,77 iz 11m) Gosti:Danijel Razum(50)

Turnašica - Slavonija         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Šantić,Stanić,Košić, delegat: Špiranec
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Dubravko Jakupec(10,20),Robert Puh(35),Željko Kajić(87 iz 11m) Gosti:Alen Hodak(65)

Mladost (Mi) - Graničar (Ok)         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Grujić,Biškupović,Sabljak, delegat: Hulak
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Josip Bistrović(10,37),Dubravko Zebec(25),Dario Pohiba(62) Gosti:Zlatko Balogović(48)

Tehničar - Sloga (Z)         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Brlas Majkl,Cvijanović,Vukman D., delegat: Špondreht
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Dean Keglević(16,21,30 iz 11m),Darko Obrovac(73) Gosti:Bojan Kušar(70)

Bušetina 1947 - Mladost (B)         3 : 0 ( : )
Suci: Herent,Vargović,Gecaj, delegat: Vrbaslija
Gledatelja:70. Uvidom u zapisnik sa utakmice konstatira se da je za NK Mladost-Bakić nastupio Antonio Škrlin (š.i. 4355)koji je bio pod automatskom kaznom zabrane nastupa zbog tri javne opomene(8,12i 24 kolo),te se utakmica temeljem članka 75 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK Bušetina 1947,a protiv igrača Antonija Škrlin i NK Mladost-Bakić podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V)         2 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Lulić M.,Kožul,Adamović, delegat: Holeš
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Ivan Štiglec(14,33) Gosti:Stipo Jurić(24),Antonio Raptavi(44)

Sveti Đurađ - Standard         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Brkić,Vinovrški, delegat: Stipanić
Gledatelja:100.Strijelci:Domaći:Luka Vukšić(13) Gosti:/ *****Lista strijelaca***** 28 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Emil Smetiško(Sveti Đurađ)i Mario Nukić(Standard), 17 golova : Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 25. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 25166377-29 54
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 25146553-33 48
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 25137565-41 46
4. Podgorje PodgorjePodgorje 25125852-38 41
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 25116861-51 39
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 251141081-66 37
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 25106948-45 36
8. Slavonija SladojevciSlavonija 25961045-53 33
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 25951152-54 32
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 25951151-53 32
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 25841349-58 28
12. Grabić GrabićGrabić 25721637-59 23
13. Tehničar CabunaTehničar 25641536-84 22
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 25541624-67 19

Sljedeće kolo

Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 5.6.2011. u 18,oo
Standard - Mladost 1930 (Čađ), Nova Šarovka, 5.6.2011. u 18,oo
Mladost (V) - Bušetina 1947, Vukosavljevica, 5.6.2011. u 18,oo
Mladost (B) - Tehničar, Bakić, 5.6.2011. u 18,oo
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 5.6.2011. u 18,oo
Graničar (Ok) - Turnašica, Okrugljača, 5.6.2011. u 18,oo
Slavonija - Grabić, Sladojevci, 5.6.2011. u 18,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.