Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Sveti Đurađ - Omladinac         3 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Vencl,Marinović, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Vukšić(51 i 88)i Željko Pšihistal(86),gosti:/.

Napredak - Podgorje         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Orač,Mesarić, delegat: Božo Vrbaslija
Gledatelja oko 180. Strijelci:domaći:Jasmin Božić(3)i Mario Zagorac(51),gosti:Antun Podgornik(9).

Bratstvo - Slavonija         5 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko M.,Blažević I.,Dežmarić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(14),Josip Knežević(46),Matej Brođanac(63),Predrag Prebeg(81)i Mario Karnik(84),gosti:Igor Dunković(31 i 35).

Sloga (Z) - Graničar (Ok)         3 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Loparac,Hrženjak,Ramić P., delegat: Dalibor Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antun Šarić(29),Alen Dedaj(37)i Denis Kiris(44),gosti:Andrejas Černeli(8).

Graničar Bušetina - Dinamo (Č)         2 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,Lulić,Košić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Antonio Klasić(10 sa 11m)i Ante Hruza(17),gosti:Bojan Kujević(19)i Marijo Košorog(59).

Standard - Mladost (SG)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Biškupović,Stojnović, delegat: Stevo Hulak
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danijel Benko(90),gosti:/.

Mladost (Mi) - Kladare         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Tašić,Selenić,Grđan, delegat: Miroslav Tot
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći/,gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 30 golova : Mario Jozić(Napredak),18 golova : Andreas Černeli(Graničar),15 golova : Kristijan nPetrinić(Graničar)i Mario Pšihistal(Bratstvo), 14 golova : Marijo Košorog(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 24164475-39 52
2. Podgorje PodgorjePodgorje 24153653-33 48
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 24129377-37 45
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 24143762-34 45
5. Omladinac KorijaOmladinac 24134747-31 43
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24106846-46 36
7. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 241031132-41 33
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 24951040-45 32
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 241021260-66 32
10. Slavonija SladojevciSlavonija 24951041-48 32
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 24851145-52 29
12. Kladare KladareKladare 24541527-67 19
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 24431739-76 15
14. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 24261621-50 12

Sljedeće kolo

Mladost (Mi) - Sveti Đurađ, Miljevci, 26.5.2013. u 17,3o
Kladare - Standard, Kladare, 26.5.2013. u 17,3o
Mladost (SG) - Graničar Bušetina, Stari Gradac, 26.5.2013. u 17,3o
Dinamo (Č) - Sloga (Z), Četekovac, 26.5.2013. u 17,3o
Graničar (Ok) - Bratstvo, Okrugljača, 26.5.2013. u 17,3o
Slavonija - Napredak, Sladojevci, 26.5.2013. u 17,3o
Podgorje - Omladinac, Podgorje, 26.5.2013. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.