Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Turnašica - Grabić         6 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Loprac,Vinovrški,Marinović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Hrvoje Kovač(8),Alen Novosel(10),Mario Sulimanac(45,71,89),Dubravko Jakupec(80) Gosti:/

Podgorje - Mladost (V)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lulić,Horvatinović,Kelečić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Antun Podgornik(48,80) Gosti:Davor Jurić(85)

Mladost (Mi) - Graničar Bušetina         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.,Ević,Sabljak, delegat: Josip Burcar
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Matko Filipović(55),Tihomir Grđan(60) Gosti:Antonio Klasić(49)

ŠN Graničar Bušetina (Ok) - Slavonija         8 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špiranec,Matić,Kožul, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Andrejas Černeli(10,52),Marijo Balogović(36,47,72,81),Zlatko Balogović(43),Tomislav Lebinec(89) Gosti:/

Kladare - Podravac (S)         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Vecko I.,Brlas,Majstorović, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:Domaći:Zdravko Bujanić(61), Gosti:Berislav Androš(18)i Josip Zajček (21),

Napredak - Sloga (Z)         7 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Tašić,Marović,Cvijanović, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Ivan Rajnović(11,26,65,85,90),Mario Jozić(25),Ivo Delić(67) Gosti:Bojan Kušar(55),Dario Bačić(90)

Mladost 1930 (Čađ) - Sveti Đurađ         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Si.,Biškupović,Velić, delegat: Luka Ličina
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(41 iz 11m,67),Zlatko Miler(55,62),Miroslav Kufner(75 ag) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 26 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 23 gola : Kristjan Petrinić(Graničar), 22 gola : Sanjin Gumbarević(Slavonija)i Marijo Balogović(Graničar), 19 golova : Josip Zajček(Podravac)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 24171664-36 52
2. Kladare KladareKladare 24143748-31 45
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24134740-34 43
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 24125747-38 41
5. ŠN Graničar Bušetina (Ok) OkrugljačaŠN Graničar Bušetina (Ok) 24123980-39 39
6. Slavonija SladojevciSlavonija 24106861-56 36
7. Napredak RušaniNapredak 24105964-46 35
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 241031138-50 33
9. Podgorje PodgorjePodgorje 24941151-55 31
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 24841248-64 28
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 24761144-51 27
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24831355-77 27
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 24741350-63 25
14. Grabić GrabićGrabić 24351630-80 14

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Turnašica, Čađavica, 27.5.2012. u 17,3o
Sveti Đurađ - Napredak, Sveti Đurađ, 27.5.2012. u 17,3o
Sloga (Z) - Kladare, Zdenci, 27.5.2012. u 17,3o
Podravac (S) - ŠN Graničar Bušetina (Ok), Sopje, 27.5.2012. u 17,3o
Slavonija - Mladost (Mi), Sladojevci, 27.5.2012. u 17,3o
Graničar Bušetina - Podgorje, Bušetina, 27.5.2012. u 17,3o
Mladost (V) - Grabić, Vukosavljevica, 27.5.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.