Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Podgorje - Standard         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ramić M.,Lončar,Loparac, delegat: Erhatić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:/Gosti:Marijan Makar(74)

Mladost (V) - Sveti Đurađ         4 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko I.,Brlas Marin,Orač, delegat: Špoljar
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Mario Komar(4),Ivica Jurić(7,68),Davor Jurić(90) Gosti:Velimir Viljevac(25),Emil Smetiško(85)

Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Penava,Vinovrški,Matić, delegat: Jelić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Kristijan Medved(21),Mario Colarić(82) Gosti:/

Sloga (Z) - Graničar Bušetina         4 : 3 ( 3 : 0 )
Suci: Vencl,Grđan,Sabljak, delegat: Zeman
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Ivan Barukčić(13),Danijel Jurlina(8),David Durmiši(42,89) Gosti:Antonio Klasić(53,71),Mario Mikolčić(86)

Graničar (Ok) - Tehničar         13 : 2 ( 6 : 1 )
Suci: Gašparić,Barčan,Košić, delegat: Budiša
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Mario Balogović(9,38,59),Josip Bartolić(19,49),Kristijan Petrinić(20,29,79),Željko Černeli(21),Zlatko Balogović(63)Denis Bardić(69)Josip Slavić(73),Alojzije Kovačić(87) Gosti:Vlatko Vukelić(2),Darko Obžetić(85)

Slavonija - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Stanić,Kožul, delegat: Uršanić
Gledatelja 70.Strijelci:Domaći:Alen Hodak(57) Gosti:Ivan Sobol(90)

Grabić - Turnašica         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić M.,Adamović,Biškupović, delegat: Špiranec
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Alen Mihalić(15) Gosti:Elvis Tandarić(79),Robert Puh(89) *****Lista strijelaca***** 28 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Mario Nukić(Standard)i Emil Smetiško (Sveti Đurađ), 17 golova : Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 24166277-28 54
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 24136549-32 45
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 24127564-41 43
4. Podgorje PodgorjePodgorje 24125751-36 41
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 24116760-47 39
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 24114980-62 37
7. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 2496945-45 33
8. Slavonija SladojevciSlavonija 2496944-49 33
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 24941150-52 31
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 24851147-52 29
11. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24831347-56 27
12. Grabić GrabićGrabić 24621635-58 20
13. Mladost (B) BakićMladost (B) 24541524-64 19
14. Tehničar CabunaTehničar 24541532-83 19

Sljedeće kolo

Grabić - Podgorje, Grabić, 29.5.2011. u 17,3o
Turnašica - Slavonija, Turnašica, 29.5.2011. u 17,3o
Mladost (Mi) - Graničar (Ok), Miljevci, 29.5.2011. u 17,3o
Tehničar - Sloga (Z), Cabuna, 29.5.2011. u 17,3o
Graničar Bušetina - Mladost (B), Bušetina, 29.5.2011. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (V), Čađavica, 29.5.2011. u 17,3o
Sveti Đurađ - Standard, Sveti Đurađ, 29.5.2011. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.