Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 24. kola

Standard - St. Brezovica         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Stošić,Majstorović,Brlas Marin, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:Tomislav Petrak(2),Toni Makar(30),Alen Hađina(63) Gosti:Danijel Potonjac(11),Slaven Turković(84)

Graničar (Ok) - Napredak         3 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Barčan,Stanić, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(35 iz 11m),Zlatko Balogović(55),Tomislav Lebinec(60) Gosti:Mario Zagorac(13,17),Jasmin Božić(46),Dario Juhas(54)

Tehničar - Turnašica         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gašparić,Vinovrški,Oklopčić, delegat: Tkalčec
Strijelci:Domaći:Darko Obrovac(15),Željko Gojmerac(34 iz 11m,77) Gosti:Željko Kajić(23)

Sloga (DS) - Slavonija         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Smrček M.,Botković, delegat: Đuračić


Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje         4 : 5 ( 1 : 5 )
Suci: Krmpotić,Smrček I.,Velić, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Alen Žuženić(26),Mišel Porga(72),Danko Šimunić(82),Ivan Bošnjak(83 iz 11m) Gosti:Antun Podgornik(6,11),Vedran Šmer(13),Boris Krmpotić(17),Matej Đureš(23)

Mladost (V) - Mladost (B)         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Brkić,Marinović, delegat: Špiranec
Strijelci:Domaći:Mario Puh(61) Gosti:Danijel Kubatov(70),Blažen Šošić(80 iz 11m),Ivan Santi(87)

Grabić - Bušetina 1947         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Babić,Ugarković, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Igor Razum(39,69,82),Velibor Gojić(67,74,79) Gosti:Tomislav Dokuš(66)

Ljestvica nakon 24. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 24220261-20 66
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 24184283-23 58
3. Podgorje PodgorjePodgorje 24162646-29 50
4. Grabić GrabićGrabić 241121149-42 35
5. Tehničar CabunaTehničar 24951046-47 32
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 24931250-59 30
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 24851151-52 29
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 24921347-48 29
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 24841249-60 28
10. Slavonija SladojevciSlavonija 24841246-63 28
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 24821439-56 26
12. Mladost (B) BakićMladost (B) 24811542-61 25
13. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 24741341-70 25
14. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 24721540-60 23

Sljedeće kolo

Grabić - Standard, Grabić, 6.6.2010. u 17,30
Bušetina 1947 - Mladost (V), Bušetina, 6.6.2010. u 17,30
Mladost (B) - Sloga (DS), Bakić, 6.6.2010. u 17,30
Slavonija - Mladost 1930 (Čađ), Sladojevci, 6.6.2010. u 17,00
Podgorje - Tehničar, Podgorje, 6.6.2010. u 17,30
Turnašica - Graničar (Ok), Turnašica, 6.6.2010. u 17,30
Napredak - St. Brezovica, Rušani, 6.6.2010. u 17,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.