Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Sokol - Sveti Đurađ         0 : 6 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Resler,Duvnjak, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Igor Bajser(41,48 i 60), Milan Filipović(44),Ante Slavić(54)i Matko Bandić (63).

Omladinac - Turanovac         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan,Hudi,Kovač D., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Renato Giba(17)i Filip Jelčić(69), gosti:Mihael Taušan(36).

St. Brezovica - Bušetina 1947         1 : 12 ( 0 : 3 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Melinčević, delegat: Lisak
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dario Šuvak(66),gosti:Janko Brlas (50,61,75,77,81,83 i 88),Valentino Pavlak(9 i 20), Tihomir Šarić(16),Mario Mikolčić(49)i Ivan Ibriks (57).

Mladost (V) - Turnašica         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Fabijanac,Marinović,Ferić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivica Jurić(34),Josip Kovač(42)i Mateo Nemčec(70),gosti:Slaven Jantol(20).

Podgorje - Bilogora 1947         1 : 8 ( 0 : 5 )
Suci: Kečkiš,Brkić,Majstorović I., delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Petar Repinc(78),gosti:Matej Ivoš (8,11 i 48),Michael Zorić(71 i 82),Ivan Pernar(7), Stipo Đak(34)i Siniša Vlaisavljević(36).

Drava - Gradina         1 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Tomljenović,Kovač S., delegat: D.Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(44),gosti:Vladimir Puškarić(10),Saša Ivošević(53)i Robert Šain(75). LISTA STRIJELACA:37 golova(JANKO BRLAS(Bušetina 1947),30 golova:Zvonimir Juhas(Gradina),28 golova: Matej Ivoš(Bilogora 1947),21 gol: Mario Jozić (Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 222002106-24 60
2. Gradina GradinaGradina 22172375-27 53
3. Napredak RušaniNapredak 22134562-37 43
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 22133670-38 42
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 22123749-30 39
6. Podgorje PodgorjePodgorje 22104842-50 34
7. Omladinac KorijaOmladinac 23941046-40 31
8. Sokol MilanovacSokol 2294934-49 31
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23831246-61 27
10. Drava Terezino PoljeDrava 22621427-68 20
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 22541319-52 19
12. Turanovac TuranovacTuranovac 22521536-53 17
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 23501828-80 15
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Bilogora 1947 - Napredak, Špišić Bukovica, 20.5.2017. u 17,3o
Sveti Đurađ - Drava, Sveti Đurađ, 21.5.2017. u 17,3o
Gradina - Podgorje, Gradina, 21.5.2017. u 17,3o
Turnašica - St. Brezovica, Turnašica, 21.5.2017. u 17,3o
Bušetina 1947 - Omladinac, Bušetina, 21.5.2017. u 17,3o
Turanovac - Sokol, Turanovac, 21.5.2017. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.