Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

St. Brezovica - Podgorje         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Kečkiš,Blažević I.,Knežević, delegat: Strusa
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Zvonimir Viljevac(16)i Igor Potrata(41-autogol),gosti:/.

Graničar Bušetina - Napredak         5 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Ević,Šantić,Horvatinović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Borić(29,40 i 80),Goran Serenčeš(22 sa 11m)i Janko Brlas(90),gosti:Mario Jozić(14 i 56)i Mario Zagorac(36).

Turanovac - Sloga (DS)         5 : 5 ( 1 : 1 )
Suci: Brdarić M.,Vinovrški,Mesarić, delegat: Hudi
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Draganić(4 i 60),Danijel Miota(87 i 89)i Tomislav Kršić(76),gosti:Igor Šokac (7 i 58),Marko Podravac(67 i 80)i Petar Repinc(52).

Graničar (ŽL) - Graničar (Ok)         0 : 8 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Brdarić L.,Moslavac K., delegat: Sreš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Karlo Petrinić(36,67,71, 73 i 80),Kristijan Petrinić(65),Alen Fučkar(76)i Zlatko Balogović(89 sa 11m).

Turnašica - Sokol         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Rešetar,Penava E., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Josip Lanščak(83)i Mihael Lanščak(84).

Drava - Mladost (V)         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Cafuta,Ivačić,Majstorović I., delegat: Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Mareković(24,27 sa 11m i 56), Marinko Didović(45-autogol)i Antonio Paulović(53).

Sveti Đurađ - Gradina         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Majstorović D.,Smrček M., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marino Grizelj(77 i 87)i Alen Karadija(80),gosti:Goran Duvnjak(42). LISTA STRIJELACA:27 golova: Karlo Petrinić (Graničar-Okrugljača),24 gola:Antonio Paulović (Drava),19 golova:Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača)i Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),17 golova:Janko Brlas(Bušetina),Danijel Borić Bušetina),Igor Bajser(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23154488-32 49
2. Drava Terezino PoljeDrava 23154459-35 49
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 23143661-41 45
4. Sokol MilanovacSokol 23134669-31 43
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 23124749-33 40
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 23123854-39 39
7. Podgorje PodgorjePodgorje 23122955-28 38
8. Gradina GradinaGradina 231211067-36 37
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23104950-51 34
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 23831239-40 27
11. Napredak RušaniNapredak 23641339-68 22
12. Turanovac TuranovacTuranovac 23531542-95 18
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 23441538-76 16
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 23112121-126 4

Sljedeće kolo

Napredak - Sveti Đurađ, Rušani, 21.5.2016. u 17,3o
Sloga (DS) - Graničar Bušetina, Dugo Selo, 22.5.2016. u 17,3o
Gradina - Drava, Gradina, 22.5.2016. u 17,3o
Mladost (V) - St. Brezovica, Vukosavljevica, 22.5.2016. u 17,3o
Turnašica - Podgorje, Turnašica, 22.5.2016. u 17,3o
Sokol - Graničar (ŽL), Milanovac, 22.5.2016. u 17,3o
Graničar (Ok) - Turanovac, Okrugljača, 22.5.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.