Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Gradina - Sveti Đurađ         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman D.,Vecko M.,Orač, delegat: Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Goran Duvnjak(59),gosti:Igor Bajser(36 i 46).

Sloga (Z) - Standard         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Ličinić Siniša,Ević I.,Sabljak, delegat: Burcar
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Alen Dedaj(8 i 80),Bojan Kušar(6)i Alen Egner(83 sa 11m),gosti:Alen Mihalić(3 i 41).

Mladost (Mi) - Bratstvo         1 : 3 ( 1 : 3 )
Suci: Herent,Kečkiš,Blažević I., delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domači:Dejan Matota(31),gosti:Tomislav Zalogaj(21 sa 11m i 41)i Nikola Marinović(38).

Graničar (Ok) - Sokol         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Teri,Ferić,Smrček M., delegat: Špondreht
Gledatelja oko 50. Strijelci:domači:Danijel Borić(23,29,42 i 67),Denis Martinčić(1),Kristijan Petrinić(43),Mario Balogović(76)i Mateo Fučkar(88),gosti:/.

Slavonija - Zrinski (NB)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Benko,Biškupović, delegat: Ličina
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:/,gosti:/.

Podgorje - Suhopolje         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Mesarić,Majstorović D., delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domači:/,gosti:Mario Tolo(75)i Slaven Slanac(77).

Dinamo (Č) - Omladinac         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Ugarković,Puškarić Mar.,Brdarić M., delegat: Holeš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domači:Mario Ljubas(72)i Nikola Lukac(87 sa 11m),gosti:Marko Korenički(4 i 55),Zdravko Varga(53)i Marko Šandrk(63 sa 11m). *****LISTA STRIJELACA***** 20 golova:Kristijan Petrinić(Graničar), 19 golova:Nikola Menegati(Suhopolje)17 golova: Mario Pšihistal(Bratstvo),16 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),Vedran Šmer(Podgorje)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 232300111-7 69
2. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23153558-33 48
3. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 23124754-37 40
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23115760-51 38
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 2397743-47 34
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 231111139-50 34
7. Podgorje PodgorjePodgorje 23941043-49 31
8. Sokol MilanovacSokol 23941042-57 31
9. Omladinac KorijaOmladinac 2386934-34 30
10. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23821338-58 26
11. Slavonija SladojevciSlavonija 23641344-63 22
12. Gradina GradinaGradina 23641337-63 22
13. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23631446-69 21
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 23331729-60 12

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Dinamo (Č), Sveti Đurađ, 18.5.2014. u 17,oo
Omladinac - Podgorje, Korija, 18.5.2014. u 17,00
Suhopolje - Slavonija, Suhopolje, 17.5.2014. u 17,00
Zrinski (NB) - Graničar (Ok), Nova Bukovica, 18.5.2014. u 17,00
Sokol - Mladost (Mi), Milanovac, 18.5.2014. u 17,00
Bratstvo - Sloga (Z), Gornje Bazje, 18.5.2014. u 17,00
Standard - Gradina, Nova Šarovka, 18.5.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.