Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Kladare - Sveti Đurađ         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Penava,Košić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Antonio Maresić(50),gosti:/.

Mladost (SG) - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ivačić,Vinovrški,Marinović, delegat: Ivica Mikić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Željko Crnčić(68),gosti:Marijan Hranj(5,44 i 80).

Dinamo (Č) - Standard         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar ,Medved,Marović, delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Košorog(65,86 i 88)i Roko Perić(23),gosti:Vedran Gabud(86).

Graničar (Ok) - Bušetina 1947         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Mesarić,Kožul, delegat: Darko Špoljarić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Željko Černeli(60),gosti:Antonio Klasić(55 i 63)i Danijel Borić(65).

Slavonija - Sloga (Z)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gomerčić,Grgurić Mato,Grđan, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Dunković(9),Darko Moslavac(65)i Ivan Kovač(86),gosti:Matija Kolar(45).

Podgorje - Bratstvo         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Trupina,Vencl,Selenić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Đureš(49 i 81),Antun Podgornik(19)i Ivan Čavar(87),gosti:Mario Novosel(53).

Omladinac - Napredak         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vecko M.,Kokorić, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći/,gosti:Antonio Jugović63). *****LISTA STRIJELACA***** 30 golova : Mario Jozić(Napredak),17 golova : Andreas Černeli(Graničar),15 golova:Kristijan Petrinić(Graničar)14 golova : Mario Pšihistal(Bratstvo)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 23154473-38 49
2. Podgorje PodgorjePodgorje 23153552-31 48
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23143661-31 45
4. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 23128375-35 44
5. Omladinac KorijaOmladinac 23134647-28 43
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 2396843-45 33
7. Slavonija SladojevciSlavonija 2395939-43 32
8. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 231021132-41 32
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 23851039-45 29
10. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 23921255-64 29
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 23751142-52 26
12. Kladare KladareKladare 23531527-67 18
13. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 23421737-74 14
14. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 23261521-49 12

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Omladinac, Sveti Đurađ, 19.5.2013. u 17,oo
Napredak - Podgorje, Rušani, 19.5.2013. u 17,oo
Bratstvo - Slavonija, Gornje Bazje, 19.5.2013. u 17,oo
Sloga (Z) - Graničar (Ok), Zdenci, 19.5.2013. u 17,oo
Bušetina 1947 - Dinamo (Č), Bušetina, 19.5.2013. u 17,oo
Standard - Mladost (SG), Nova Šarovka, 19.5.2013. u 17,oo
Mladost (Mi) - Kladare, Miljevci, 19.5.2013. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.