Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 23. kola

Sveti Đurađ - Turnašica         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić,Šantić,Brlas, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 50. Strijelci : domaći: Bruno Vorih(9), gosti: Hrvoje Kovač(78),

Sloga (Z) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Medved,Velić, delegat: Holeš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Barukčić(28i66)i Denis Kušar(54),gosti : /

Podravac (S) - Napredak         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Grubač,Kožul,iz gledališta, delegat: Uršanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Berislav Androš(23,34i48)i Slaven Tomašević(89), gosti:Sebastijan Perić(50),

Slavonija - Kladare         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Tašić,Ugarković, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Hodak(11), gosti:Dino Marek(87),

Bušetina 1947 - Graničar (Ok)         4 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Gebaj,Marinović,Sabljak, delegat: Stošić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Janko Brlas(42,44i51)i Antonio Klasić(67),gosti: Kristijan Petrinić(71 sa 11m)i Andrejas Černeli(85),

Mladost (V) - Mladost (Mi)         3 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Herent,Smrček M.,Košić, delegat: Pavić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Davor Jurić(54),Ivica Jurić(75)i Franjo Trupina(88 sa 11m), Gosti:Matko Filipović(31i74)iDejan Matota(21),

Grabić - Podgorje         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Sertić,Cvijanović,Grđan, delegat: Grahovac
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći: Borko Bjelajac(50), gosti: Vedran Šmer(48), *****LISTA STRIJELACA***** 24 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 23 gola : Kristijan Petrinić(Graničar), 22 gola : Sanjin Gumbarević(Slavonija)i t.d.

Ljestvica nakon 23. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 23161662-35 49
2. Kladare KladareKladare 23143647-29 45
3. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 23134638-27 43
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 23115745-37 38
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 23113972-39 36
6. Slavonija SladojevciSlavonija 23106761-48 36
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 231031038-45 33
8. Napredak RušaniNapredak 2395957-44 32
9. Podgorje PodgorjePodgorje 23841149-54 28
10. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 23841147-62 28
11. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 23761043-49 27
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 23731350-77 24
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 23641344-63 22
14. Grabić GrabićGrabić 23351530-74 14

Sljedeće kolo

Turnašica - Grabić, Turnašica, 20.5.2012. u 17,3o
Podgorje - Mladost (V), Podgorje, 20.5.2012. u 17,3o
Mladost (Mi) - Bušetina 1947, Miljevci, 20.5.2012. u 17,3o
Graničar (Ok) - Slavonija, Okrugljača, 20.5.2012. u 17,3o
Kladare - Podravac (S), Kladare, 20.5.2012. u 17,3o
Napredak - Sloga (Z), Rušani, 20.5.2012. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Sveti Đurađ, Čađavica, 20.5.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.